VÍŤAZI SÚŤAŽE O NAJLEPŠIE VIDEO ROKA 2013

Tak ako skončila sezóna jazdenia vonku dnešným upršaným dňom, skončila aj súťaž o najlepšie video roka 2013 na našom novom VIDEO BLOGU.  Ďakujeme všetkým čo nám poslali svoje videá, bolo ich takmer 30 čo je super.

 

Videli sme množstvo streetových, parkových aj dirt jump videí z celého Slovenska. Ukázalo sa množstvo mladých talentov, ktorí prekvapili svojim jazdením. Freestyle BMX a MTB scéna na slovensku ide určite hore a my sme radi že môžeme do nej prispievať.

 

Všetky videá si môžete pozrieť na našom VIDEO BLOGU. Súťažilo sa v troch kategóriách a to freestyle MTB, freestyle BMX a video s najväčším počtom lajkov na blogu.

 

Takže začneme videom s najväčším počtom lajkov na blogu. 119 lajkov ste udelili Jakubovi Horváthovi z Holíča, ktorý si naložil fajnový street v Hlohoveckom skateparku a v Hodoníne ! Zaslúžene od nás získava tričko Junkride a gripy ODI !

 

Video s najväčším počtom lajkov na blogu:

JAKUB HORVÁTH – AUTUMN EDIT

 

Porota zložená z členov JUNKRIDE Crew mala neľahkú úlohu a to vybrať najlepší BMX edit. Rozhodli sme sa pre edit z dirtov zo Starej Ľubovne, kde si jazdí len 16 ročný Andreas Fiore s neskutočným progresom a štýlom ! Vyhráva od nás sedlo Fiend.

 

Najlepšie BMX video:

ANDREAS FIORE – 2013 SEASON

 

A nakoniec po dlhom rozhodovaní sme uznali za najlepší MTB edit video 19 ročného jazdca Jakuba Jágrika z Púchova, ktorý jazdí dirty vo veľkom štýle a získava od nás sedlo  Mutantbikes !

 

Najlepšie MTB video:

JAKUB JÁGRIK 2013

 

Ešte raz ďakujeme všetkým čo poslali videá, ktoré môžete posielať aj naďalej ! Video blog bude od teraz fungovať stále  a budú v ňom uverejňované najzaujímavejšie a najnovšie videá zo slovenskej scény !

 

Ride !