SÚŤAŽ O NAJLEPŠIE VIDEO ROKA 2013

Počasie sa zhoršuje, sezóna sa blíži ku koncu, počas roka a hlavne leta ste natočili určite množstvo záberov z jazdenia, svoje naj triky a tripy. Nastal ten správny čas videá ukázať svetu, prípadne dostrihať alebo ešte dotočiť. My v JUNKRIDE Crew vám s tým pomôžeme a najlepšie videá oceníme !

 

Na JUNKRIDE webe zakladáme novú sekciu pod názvom Video Blog, kde budeme pravidelne uverejňovať rôzne videá hlavne z jazdenia freestyle MTB a BMX zo slovenskej scény. Na kope teda budú video edity chalanov z celého slovenska s krátkymi popismi, ktoré nám budete môcť posielať.

 

Na konci októbra vyberie  porota dve najlepšie videá, ktorých tvorcovia od nás získajú fajnové ceny ! Za videá budete tiež môcť hlasovať prostredníctvom lajkov priamo na našej stránke po otvorení článku k videu a video s najväčším počtom lajkov získa prvú cenu !

 

AKO NA TO ?

 

1. Pošli nám svoje video !

Videá nám posielajte na email:

video@junkride.sk

Do emailu napíšte krátky popis k videu (aspoň dve vety), meno ridera a meno autora videa a miesto kde video vzniklo.

 

2. Kvalifikácia a parametre videa

Video by malo byť z jazdenia na BMX alebo MTB bikoch, malo by trvať aspoň minútu, malo by mať hlavu aj pätu a tiež by malo mať postačujúcu kvalitu. Ak video nebude v dostatočnej kvalite, tak ho nebudeme môcť uverejniť, čiže sa snažte !

 

3. Zverejňovanie videí

Videá budeme zverejňovať na našom webe v časti NEWS > Video Blog

 

4. Súťaž o najlepšie video

Všetky videá, ktoré nám pošlete do 31.10.2013 budú zaradené do súťaže o najlepšie video videoblogu 2013. O víťaznom videu rozhodne porota zložená z jazdcov JUNKRIDE Crew a profesionálneho kameramana. Hodnotiť sa bude obtiažnosť trikov, kvalita záberov, kvalita strihu a celkový dojem z videa.

Víťazi budú dvaja a to jeden v kategórii BMX a jeden v kategórií MTB.

 

Víťaz v kategórii BMX získa sedlo od značky FIEND, podľa vlastného výberu v hodnote cca 30€ !

Untitled-1

Víťaz v kategórii MTB získa sedlo od značky MUTANTBIKES, podľa vlastného výberu v hodnote cca 30€ !

1

4. Hlasovanie za najlepšie video

Tretiu cenu získa video s najväčším počtom hlasov. Hlasovať je možné priamo na stránke Video Blog po kliknutí na názov videa, čiže rozkliknutím článku k videu kde je tlačidlo „Páči sa mi to“ alebo „Like“. ( ak sa vám toto tlačidlo nezobrazí, refreshnite stránku)

 

Video z najväčším počtom lajkov získa od nás tričko JUNKRIDE Crew a jeden pár gripov ODI Longneck !

IMG_3538 whiteODILongneck

 

 

 

Takže neváhajte a posielajte videá z jazdenia a ak náhodou ešte svoje video natočené nemáte, rýchlo berte bike, kameru a do toho ! 

 

Náš VIDEO BLOG nie je založený len za účelom súťaže, ale hlavne z dôvodu, že na webe chýba miesto, kde by bývali takéto videá zverejnené. Každý si dá video len na svoj Facebook a tým to končí a video sa nedostane medzi ľudí, ktorých nemáte v priateľoch. Takže dúfame, že budete do nášho blogu radi posielať videá a radi sledovať videá ostatných ridaz from little Slovakia !

 

Takže > JUNKRIDE Video Blog

 

Ride !