OTVORENIE HALOVEJ SEZÓNY / REPORT

Uplynulú soboru sme mali v Hale v Šuranoch netradičnú akciu, kde sme symbolicky odpálili zimnú sezónu v hale, ktorá nepochybne prichádza keďže počasie sa prudko zhoršuje a vonku sa už bohužiaľ nedá.

 

Celá akcia sa niesla skôr v duchu pohodového pojazdu s kamošmi ako každú sobotu, a večer sme si dali GAME OF BIKE o ceny ! Bolo to celkom zaujímavé, keďže sa zapojili aj miestni mladí rideri zo Šurian a okolia. Chceli sme začať ľahkými trikmi ako onehand a podobne. Ako prvý ale zadával 14 ročný Kristián Blanár a hneď zadelil  360 pedaling, s ktorým mali problém aj skúsenejší jazdci. Mlaďasi to tam teda drtili. Nakoniec ale víťazstvo zobral Martin Madigar, druhý bol Aďo Bujalko a tretí Libor Paleník.

 

Patrik Nemeth / Vráble / Nofooted Cancan :
IMG_4833

 

Nakoniec sme si dali menšiu fotosession, kde sa ukázali aj rideri z Vrábel, ktorý sa učia stále nové triky. Napríklad Samo Vnuk si točil pekné truckdrivery. Nakladali si aj mladí chalani, napríklad 10 ročný Martin Molnár si šúpal nofooted cancany na step up. Aďo Bujalko nadrtil decade, ktorý sa mu neskutočne hodí a dúfam že ho čoskoro nasolí aj na dirt ! Akciu zakončili chalani s Prievidze, keď Libor Páleník dával nothingy a cannonball na step up a Martin Madigár točil flair s krabicou na hlave, hehe !

 

Martin Madigár / Flair s krabicou na hlave ?! :IMG_4923

 

 

Plagát akcie:OTVORENIE ZIMNEJ SEZONY

 

Akciu sme spojili s projektom, ktorý vypracoval Peter Kántor, vďaka čomu prispel do akcie občerstvením, tlačou plagátov a podobne.

 

Akcia bola menšia ale za to priateľskejšia a všetci si sme si super zajazdili ! Takýchto akcii určite urobíme počas zimy viac ! Tešíme sa na ďalší pojazd.

 

Sleduj fotogalériu z akcie:

 

Ride !