Nová street zóna v hale v Šuranoch !

Už asi dva roky plánujeme v našej hale novú street zónu s kvalitnejším povrchom vhodným okrem bajkov aj pre skateboardy. Túto zimu sme to už necheli odkladať, zamakli sme a zóna je takmer hotová !

Nová zóna má preglejkový povrch a na dvoch tretinách je celodrevená podlaha. Je určená hlavne pre BMX street, skateboarding ale aj pre kolobežky. Jazdcov určite potešia kvalitné raily, downrail, grindboxy, pohodlná pyramída a rádiusi s oceľovými kopingami.

Otvorenie zóny plánujeme na víkend okolo 10. marca. Aktuálne pracujeme na dokončovaní a pokladaní povrchu. O udalosti vás budeme čoskoro infomovať, predbežne bude otovrenie prebiehať nasledovne:

16.3. – Otorenie a menší BMX/MTB JAM

17.3. – SKATE JAM (jazdenie len pre skate)

18.3. Voľné jazdenie SKATE aj BIKE

Keďže v hlavnej časti máme OSB povrch nevhodný pre skate a kolobežky, tak konečne myslíme aj na tieto športy a nová zóna bude určená práve pre nich. Tešíme sa na skate sessions !

JUNKRIDE FREESTYLE PARK ŠURANY

Nová zóna ešte nie je hotová a už vyzerá brutálne ! Sami neveríme, že máme v hale ďalšiu zónu, kde sa bude dať skvele pojazdiť a v pdostate už pomaly nebudeš vedieť kam ísť skôr jazdiť… Ride or die !

Ak ťa zaujíma priebeh stavby sleduj Instagram story @junkridecrew alebo nás prídi podporiť priamo do haly.

Aktuálny stav

Otváracie hodiny

Ďakujeme všetkým čo podporili. Hlavní stavitelia: Maker a Tommy

Ak sa ti nová zóna páči, zdieľaj článok a prídi pojazdiť !