Michal Kovačovič Adrenaline Alley Trip | VIDEO

Michal Kovačovič si nedávno dal trip do Anglicka, konkrétne do známej haly Adrenaline Alley v Corby. Sleduj zostrih videí z ktorých niektoré ste mohli vidieť už aj na Instagrame. Navyše vám Mišo povie viac o toam ako bolo.

 

Adrenaline Alley Trip Video

 

Aký bol trip do Corby?

Trip bol super! Veľmi rád cestujem a spoznávam nové miesta takze toto bol ideál! Cesta bola dlhá, ale keď máš partu dá sa! Teda.. Vlastne som bol celú cestu hore ja s @jakubbenda, ktorý to cele odšoféroval! Nechápem ako to naša energia dala, ale aspoň si môžme odškrtnúť zo životných challenge viac ako 24h bez spánku! Anglicko je neskutočná krajina, všetko iné ako tu! Jazdí sa na ľavej strane, domy sú tam z tehál šák každý kto bol pozná! My sme ale smerovali do menšieho mestečka asi 150km od Londýna z názvom Corby, kde sa nachádza najlepší komplex pre extrémne športy @adrenalinealley! Asi to nemusím predstavovať, každý to pozná z videí! Ale musím povedať že nachádza sa tam absolútne všetko a na všetko či už jazdis bmx, skate, kolobežky, traktor alebo kľudne aj na nákupnom košíku! (Hahaha) Nachádza sa tam vyše 5 skateparkov, krytých parkov vonku sú dirty, street plaza a dokonca aj menšia hala pre kolobežky, kde sa dá tiež zabavit! My sme mali dosť šťastie a hneď prvý deň sme natrafili na majiteľku parku, ktorá bola veľmi milá a nie len že nám dala lacnéjšie vstupy, ale ešte nám vybavila aj 2 dni “private session”, kde sme mali park len sami pre seba!

Aká je úroveň miestnych jazdcov v Anglicku?

Anglická úroveň je inde! Hlavne kvôli týmto miestam a podmienkam! To čo tu dávajú najlepší jazdci, je v anglicku samozrejmosťou! A ešte viac! Docela normálne vidieť double flipy… Barspin whip všade! Klasika! Škoda že len nevedia otvárať ústa pri rozprávaní a nič im neni rozumieť.

Jazdí sa skôr park alebo street?

No ťažko povedať! Väčšinou si všímam v UK najmä parkových jazdcov, ale určite sa jazdí aj street dosť!

 

[separator color=’WHITE‘ thickness=’10‘ up=’20‘ down=’30‘]

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

[separator color=“ thickness=“ up=“ down=“]