JUNKY DIRTZ Trávnica

 

JUNKY DIRTZ je domovský dirt jump/freeride spot JUNKRIDE Crew. Tu sme začínali jazdiť a stále jazdíme od roku 2006. Nachádza sa za dedinou Trávnica (okres Nové Zámky). Celý dirtpark je akoby vyrezaný do ovocného sadu ťažbou piesku. Vznikol tak kráter v kopci, kde sme si postavili krásne lajny. Občas si zavoláme na pomoc báger ale väčšinou je to všetko ručná práca našej party !

 

 

Prístup je trochu zlý, lebo je to mimo dediny a prejsť sa dá len po poľných cestách. Spôsobov je viac ale všade je dáka prekážka, takže treba poriadny offroad, alebo proste odstaviť auto na konci dediny a prejsť ten jeden kilák na biku. Do Trávnice ani vlak nechodí, tak keď chce ísť niekto vlakom, môže ísť do susednej Podhájskej a odtiaľ je to asi 6 kilometrov priamo do parku.

 

Máme tu prekážky rôznych druhov dirt, transfery, funboxy, step upy, dropy, gapy hocičo… Jazdia tu chalani na bmx a aj na fulloch, takže každý si tu niečo určite nájde. Je tu členitý terén, takže stačí trocha fantázie, chytiť lopatu a hneď vznikajú nové jumpy. Nechýba ani poriadny CHILL OUT so sedačkami z obývačiek, prístreškom, ohniskom, takže party/stanovačka/grilovačka po jamoch istá !

 

Každoročne sa tu organizuje akcia pod názvom DIRTY JAM, kde sa stretne veľa riderov z celého Slovenska. Je to vždy parádny deň, kedy si zajazdíme a nejde o pretekanie ale fakt o zábavu. Treba zažiť tú atmosféru !

 

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom tohto spotu, alebo ak chcete prísť, tak nás vopred kontaktujte:


E-MAIL: marek@junkride.sk

Tel: 0908161428

Facebook: www.facebook.com/junkydirtz

 

Junkride DIRTY JAM 2019

 

Junkride DIRTY JAM 2017

 

Junkride DIRTY JAM 2016

 

JUNKY DAYS #5

 

Junkride DIRTY JAM 2015

 

Junkride DIRTY JAM 2014

 

Junkride DIRTY JAM 2013

 

Junkride DIRTY JAM 2012

 

Junky Baywatch Dirtz Jam

Junkride Minijam 2011

Pieskovisko Ridaz 2010

Pieskovisko Riders 2006