JUNKRIDE TRIP BARCELONA 2017 – PALKO HRAŠKO EDIT

Máme tu druhé video a druhú časť reportu z nášho Junkride tripu v Barcelone. V prvom videu sa nám ukázal Viktor Podstavek, ak si to nevidel, sleduj článok tu. Ďalšia časť reportu je venovaná Palkovi Hraškovi a jeho videu tiež prevažne z dirtparku LA POMA.

PALKO HRAŠKO:

V BCN som bol už tretí krát a stále ma to baví, tie lajny sú nekonečne a skrz vietor náš každodenný sa toho len tak ľahko nepresýtim. Dirty boli dokonalo šejpnuté ako vždy, no podľa Francisca to akurát vraj nebol najlepší stav, vtedy sme ostali prekvapení, haha. Nová skúsenosť bola pre mňa trails lajna, ktorú prvý krát konečne otvorili aj v čase keď som tam bol. Bohužiaľ aj to len v prvý deň, takže moc som si neužil. Technicky sú to naozaj náročné skoky, ktoré vám nedovolia chybu, takže brakeless neodporúčam. Mesto, parky, streetik, tomu všetkému dodali atmosféru BCN a frajerky varili geniálne. Čo viac?!? Už sa neviem dočkať nového roku, snáď čoskoro s5! KEEP IT FLOWIN‘

 

PALKO A VIKTOR TEJBLUJÚ NA MBA LAJNE V LA POME

SPOTY

Okrem LA POMY sme samozrejme pobehali aj mesto, skateparky a streety. Mesto je to obrovské preto je bike ideálny prostriedok, stačí sa voziť a ani nevieš ako a nájdeš nejaký skatepark alebo spot. Všetci architekti, ktorí navrhovali miestne parky museli byť bikeri alebo skateri.

 

NAJZNÁMEJŠÍ WALLRIDE – FORUM SME NEMOHLI VYNECHAŤ

BARSPIN

 

PLÁŽE, PARTY, JEDLO, ARCHITEKTÚRA

Takmer celú Barcelonu lemujú pláže, more bolo skvelé, nočné kúpanie tiež. Všade sú reštaurácie, bary, kluby, v ktorých to nieje najlacnejšie, ale majú tu napríklad Lidl s rovnakými cenami ako u nás. Mesto stále žije a je tu čo robiť a sledovať, história, architektúra. A party ? Zase Junkride štýl, ďalej si už domyslíte.

 

 

TUCK NO HANDER A JUNKRIDE ARMY GIRLS

 

Čoskoro čakaj posledný tretí edit a video od Filipa Baníka!

 

Camera, photos and edit by Filip Pobočík