Junkride POOL JAM 2015 / PRVÉ INFO

Počas prác na novej hale sme museli trochu zanedbávať vonkajšiu časť nášho bikeparku Junkride Freestyle Park Šurany. Hala je už ale hotová a jazdí sa v nej naplno takže konečne prišiel čas dať do poriadku areál a hlavne opraviť dirt jump skoky. Aktuálne pracujeme na kosení areálu, čistení, maľovaní a podobne. Konečne sme zaviedli aj vodu a dirty sa teraz šejpujú krásne. Tento víkend si ich už aj zajazdíme!

 

Areál bazén Šurany sme otvorili minulý rok veľkou akciou Junkride POOL JAM a tento rok pripravujeme druhý ročník pod rovnakým názvom, ktorý sa odohrá 1.8.2015. Veríme že to bude krásna letná sobota plná zábavy a adrenalínu. Odohrá sa SKATE závod, MTB dirt jump závod a kolo Slovenského freestyle BMX pohára v kategórií dirt jump. Okrem toho bude počas dňa súťaž v tanci (hip hop a break dance) a GRAFFITI JAM. Do rytmu zahrajú DJs a kapely. Bližšie informácie k akcií budeme postupne zverejňovať aj na udalosti Junkride POOL JAM 2015 na facebooku.

 

Afterparty po akcií bude veľká HIP HOP Párty pri vodnej nádrži TONA BEACH v Šuranoch, kde bude možnosť aj stanovať. Na druhý deň v nedeľu si dáme skoky do vody na bicykloch !

 

Tieto dni pracujeme v bazéne a okolí a v piatok večer si dáme aj fajnovú grilovačku s pojazdom, takže kto má chuť prídite pojazdiť, pochillovať, pošejpovať a pogrilovať !

BAZEN POOL JAM PRIPRAVY-2-2

BAZEN POOL JAM PRIPRAVY-6

BAZEN POOL JAM PRIPRAVY-5

 

BAZEN POOL JAM PRIPRAVY-1-2

Predbežný plagát

poster 2015 01

 

Junkride Freestyle Park Šurany, Námestie hrdinov, za športovou halou,  GPS: +48° 5′ 9.07″, +18° 11′ 12.18″

TONA BEACH Šurany – open air GPS: 48°05’43.4″N 18°11’56.6″E

Udalosť Junkride POOL JAM 2015

Udalosť HIP HOP OPEN AIR ŠURANY

 

Na záver sleduj video z minúlého ročníka !

 

Ride !