JUNKRIDE FREESTYLE PARK ŠURANY OTVORENIE

Konečne sme sa dočkali, v hale na ktorej pracujeme už viac ako pol roka, niekedy aj každý deň už pomaly dokončujeme ! Aktuálne pokladáme finálnu vrstvu povrchu a 16.5.2015 Ťa očakávame na prvom pojazde vo fajnovom parku pod novým názvom Junkride Freestyle Park Šurany.

 

Ešte minulý rok v septembri kaď nás vysťahovali z našej starej milovanej haly sme sa dali do práce s vierou, že novú halu stihneme dať do prevádzky počas zimy. Bohužiaľ to ale nebolo také jednoduché, keďže nová hala je na poschodí a vedie k nej úzke schodisko s klasickými dverami. Takže sme museli všetko rozobrať do poslednej skrutky a dosky, preniesť do novej haly a vyniesť po schodisku. Samotný presun nám trval pár mesiacov. Následne sme začali prekážky znovu skladať, ale povedali sme si že keď už nanovo tak poriadne. Neboli by sme to my keby sme sa nepustili do výstavby ešte lepšej, väčšej a prepracovanejšej haly. To si ale vyžadovalo viac materiálu, viac pracovníkov a hlavne viac času. Preto patrí veľké poďakovanie všetkým, ktorí priložili ruku k dielu. Sú to hlavne miestni chalani a típci z Junkride Crew. Vďaka tiež sponzorom ktorí nám pomohli počas stavby hlavne Kuruc Company, KabelSchlepp, Erika Nosianová a Martin Molnár. S Tomášom posledné mesiace makáme v hale takmer každý deň, aby bolo už konečne možné otvoriť. Práce už konečne vrcholia a park vyzerá naozaj neuveriteľne ! Hala je celkovo oveľa väčšia ako stará hala, má o trošku nižší strop, ale je tak akurát, v hale je viac svetla a lepšia podlaha. Prekážok je tak 2-3 krát viac, prekukali sme nejaké bike videá a vychytali čo najlepšie prekážky, pohrali sme sa aj z dizajnom čiže to aj super vyzerá, takže sa rozhodne máte na čo tešiť !

 

16.5. Vás teda očakávame v novučičkej hale, vstupné bude pre jazdcov 3€ a bude sa voľne jazdiť. Do rytmu nám zahrá DJ KAZISVET, ktorý hrá výhradne z platní a budeme mať nachystané aj nejaké občerstvenie. Dúfam že viacerí ostanete aj na afterparty v miestom Havana Bare, kde to riadne oslávime !

 

Plagát:POSTER 05

 

Novú halu sme spojili s naším neďalekým betónovým bazénom a dirtami pod jeden názov Junkride Freestyle Park Šurany, pod ktorým ho teraz nájdete aj na Facebooku !

Junkride Freestyle Park Šurany fanpage – www.facebook.com/junkridefreestyleparksurany

Udalosť – www.facebook.com/events/749944628455790

 

 

Na záver pár fotiek z našej starej haly:

 

Vidíme sa 16.5. !