JUNKRIDE CLOTHING SUMMER 2017

Leto 2017 je v plnom prúde a my tu máme pre vás novú fresh kolekciu JUNKRIDE oblečenia ! Novinky uzreli svetlo sveta na POOL JAMe, kde ste v niektorých modeloch mohli vidieť našich riders, no do predaja sa dostávajú práve dnes. S Filipom Pobočíkom sme si dali zopár fotosessions, z ktorých vznikli fajnové fotečky, tak to sleduj až do konca.

 

Pri novom oblečku sme si dali záležať na strihoch, a na väčšine modelov sme tento krát zvolili veľmi žiadané predĺžené „longline“ tričká, tak určite sleduj veľkostnú tabuľku v popise každého produktu. Znova sú kvalitnejšie materiály a hlavne na leto ľahšia vzdušnejšia látka a dokonca deravé-odvetrané „RIDE HARD“ triko. Pribudla nám aj nová šiltovka a niekoľko dámskych „JunkyBeaches“ tielok a crop-topov.

 

JUNKRIDE NO DIG NO RIDE TEE

Začneme tričkom, v ktorom ste mohli na POOL JAMe vidieť Viktora Baka z Budapešti, a nie len tak náhodou. Viktor je náš nový člen Junkride CREW, takže ho s radosťou vítame a rozširujeme CREW a ARMY do Maďarska !

Viktro Bako fakie doublepeg grind

M_S_4177

 

Predĺžené tričko s raglánovými rukávmi a so zaobleným spodným lemom. Jemne šedá farba s tmavozelenými rukávmi a dirtovou potlačou. NO DIG NO DIRT JUMP RIDE ! Striktný darkness okrídlený rýľ s lebkami. Design bol ručne ceruzkou kreslený umelcom zo Šurian menom „Simsi“.

 

 

V dirtovom triku sa ukázal aj Aďo Bujalko na stepup-stepdowne v ESD Bikeparku Vráble

IMG_9876-Edit

IMG_0306

JUNKY BEACHES TANK

Prejdeme hneď k dámskym tielkam, ktoré ste mohli vidieť tiež na POOL JAMe na JUNKRIDE frajerkách Monike a Dominike. Okrem crop-topov máme aj klasické dámske tielka v čiernej a červenej farbe.

 

IMG_9270

 

 Dámske Junky Beaches tielka so štýlovým nápisom v nenápadnej ružovej farbe.

 

JUNKRIDE EVERYDAY TEE

Ďalším tričkom je čierne ľahké mierne predĺžené tričko so širším golierom z veľmi príjemného textilu. Potlač sme zvolili redesign staršieho motívu, ktorý vtedy vyšiel len v pár kusoch a obohatili sme ho o červenú farbu. Myšlienka trička je jasná „Ride everyday – free your mind !“

 

Toto tričko malo premiéru v bikeparku ESD Vráble

FEATURED

 

V ESD bikeparku sme si dali fajnovú session, kde Samo Vnuk nastrúhal slopestylové tailwhipy, v tričku ktoré si predstavíme nižšie

IMG_0225 IMG_0271

 

JUNKRIDE ARMY RIDE HARD TEE

Špeciálne tričko hodné len jazdcov, ktorí idú tvrdo. Vzdušné odvetrané-roztrhané triko „RIDE HARD“ z naozaj príjemného textilu v akurátnom strihu v dvoch farbách, čierna alebo army olivová.

 

V tomto triku sa nemusíš báť, že si ho dotrháš, lebo už je…  takže na bike ideálne. Ja som v ňom dal svoj prvý 360 tobogan cez veľký stepup v Trávnici !

IMG_9709

 

 JUNKRIDE STAR TRUCKER CAP

Pribudol nám aj jeden model šiltoviek s novým designom. Klasické SNAPBACK TRUCKER šiltovky vo Vans štýle v čiernej farbe s bielou potlačou.

 

JUNKRIDE ARMY CAMO TEE + TANK

V klasickom strihu máme čierne tričká a tielka s červeným Junkride Crew logom v army štýle. Tieto tričká rozdávame ku každej objednávke nad 70€ v našom eshope !

V tomto triku ukázal tejblíky  Adroš Mihalík

IMG_0121

 

 

[two_columns_75_25]
[column1]

Všetko oblečenie nájdeš na našom e-shope

[/column1]
[column2]

[button size='' color='' background_color='' box_shadow='' font_size='' line_height='' font_style='' font_weight='' text='JUNKRIDE SHOP' link='https://junkrideshop.com/179-junkride-clothing' target='_blank']

[/column2]
[/two_columns_75_25]

 

 Na záver kompletná fotogaléria z fotoshootingu:

Ďakujeme za masaker fotky Filipovi Pobočíkovi ! www.filippobocik.com

 

Ride !

 

[h3_with_line]Sleduj aj ďalšie články[/h3_with_line]