JUNKRIDE ATYPIC FRIDAY APRIL / POZVÁNKA

Na marcovom New Age Calling-u, sme hostili mladého, talentovaného producenta/DJ-a, Phentix-a. Ten Vám naporcoval obrovský náklad drum and bassovej hudby aj zo svojho osobného portfólia a dub releasy zahraničných top producentov. V jeho 24 rokoch toho stihol skutočne dosť. Postupne vydával tracky na labeloch ako Disturbed, Citrus, IN:DEEP a v roku 2015 sa jeho track „Hoax“ stal súčasťou Xtrahovho EP, Matriarch vydaný na Cyberfunku, popri trackoch od producentov ako Mefjus, Xtrah a Incognito. Viac rešpektu na scéne získava v roku 2016, a to kolabom so Signalom na tracku ”Onset/Systems 004 EP“, vydaný pod Critical Music.

Po jeho boku sa predstavila stálica Slovenskej drum and bassovej scény, organizátor, moderátor, redaktor, promotér a trojnásobný držiteľ ocenenia “Najlepší slovenský drum&bassový DJ” podľa ankety Slovak Drum&Bass Awards- LIXX. Jeho radio show môžeš počúvať každú nedeľu od 22:00 až do pól noci. Supportovala im známa štvorica Junkride DJ’s: SELO, LS3KE, METH a SHORTY.BC. Fotogalériu z tejto akci nájdeš nižšie.

 

Na 21. Apríl, máme pre teba pokračovanie Atypic Fridayu.

plagat_webb

 

Pozvanie prijali chalani z MÄSOKOMBINÁT-u a Basement DnB. Táto edícia bude atypická tým, že sa jedná o jeden z warm-up eventov na netrpezlivo očakávaný Basement Festival 2017, na ktorom budeme súčasťou aj my. Vystúpia tam naši rezidentní DJ´s  a okrem toho budeš môcť nájsť v areáli našu Freestyle zónu. Počas celej noci Atypic Friday budeš mať možnosť zakúpiť vstupenku na tento fest rovno v klube Havana alebo tu: bit.ly/basementfest Line up, nám uzatvárajú rezidentní DJ´s: SELO, SHORTY.BC, METH a LS3KE.

 

Udalosť na Facebooku nájdeš TU.

 

Fotogaléria z posledného NEW AGE:

 

Vidíme sa !