JUNKRIDE ARMY NEWS #8

Asi najmrazivejšie obdobie roka je konečne za nami. Teploty pomaly stúpajú a sezóna sa môže rozbehnúť. Jazdí sa okrem hál už aj vonku a niekde už dokonca aj dirty ! Takže ak si ešte po zime náhodou nevytiahol bike, určite tak urob ! Znova si povieme čo máme nové, čo zaujímavé sa udialo za posledný mesiac a čo sa najbližší mesiac udeje.

 

#junkridearmy foto/video súťaž

Na začiatok sa pozrieme na najaktívnejších členov Junkride Army, ktorých oceníme za zásluhy, fotky či videá tričkom Junkride Army. Jazdcov vyhodnocujeme na základe tagov #junkridearmy na Instagrame. Zapoj sa aj ty a taguj #junkridearmy !

Všetky tagnuté fotky, ktorých je už 1684 nájdeš na našej Junkride Army stránke tu.

#junkridearmy rider of the month #17

Sedemnástym oceneným jazdcom bude náš čerstvý Junkride Army člen s hodnosťou 3 hviezdy a získava od nás jedno z nových Junkride Army tričiek ! Daniel Malík je náš veľký fanúšik z Česka a nedávno bol na tripe v Barcelone. Na jeho Instagram pribudlo množstvo fotiek a videí s tagom#junkridearmy. Daniel si jazdí pekné streetové kombá, takže určite sleduj jeho profil:


Chceli by sme spomenúť aj ďalších najaktívnejsích Junkride Army členov, ktorí jazdia naplno a pravidelne tagujú #junkridearmy vo svojich príspevkoch na Instagrame aj po tom čo už boli ocenení ! Za posledný mesiac to boli hlavne Martin Toma, Marcel Kladný, Krištof Odehnal, Tom Havlík, Radko Václav a Martin Rosival, ktorí majú za poseldný mesaic na svedomí viac ako tri príspevky s tagom. Ďakujeme, len tak ďalej.

 

JUNKRIDE CREW

Bratislava Crew

Po dlhoočakávanom oteplení sa dá konečne jazdiť aj vonku a naša bratislavská crew to už drví v skateparku a na dirtoch !

Mišo Kovačovič s najnovším vidkom z Petržalského skateparku:

Palko Hraško a Viktor Podstavek už jazdia v Dirty Sanchez Bikeparku

 

Junkride Freestyle Park Šurany

U nás v hale sa jazdí takmer každý deň. Navyše od budúceho týždňa začínajú prázdniny, takže budeme v hale každý deň okrem pondelka!

Otváracie hodiny

OTVARACIE HODINY FACEBOOK

Tento víkend takto v štýle pojazdil v hale Viktor  Orosz

Pár fajnových streetových klipov sme natočili aj s Máriom Flamíkom

A ešte jedna nabitá sérka od Miša Kovačoviča

 

Junkride Showroom v hale

Veľkou vecou je otvorenie nášho prvého Junkride showroomu priamo v hale v Šuranoch ! S Tommym sme sa vyhrali aj s designom a stvorili sme celkom zaujímavý priestor, kde si môžeš konečne prísť naživo prezrieť produkty z nášho Junkride Shopu. Showroom je otvorený väčšinou podľa otváracích hodín haly.

 

JUNKRIDE ARMY CLOTHING NEWS

Doplnili sme Junkride Army tričká s dlhými aj krátkymi rukávmi v dvoch farbách. Všetko si môžeš prísť vyskúšať do showroomu v Šuranoch alebo objednať na našom e-shope tu:

 

Nezabudni že členovia Junkride Army majú na Army oblečko extra zľavy, stačí sa prihlásiť k svojmu účtu na e-shope !

 

 

NAJBLIŽŠIE AKCIE

JUNKRIDE ATYPIC FRIDAY Február

Už tento víkend sa v Šurianskom klube Havana odohrá ďalší atipický piatok v podobe DNB party s našími DJs. Počas akcie si budeš môcť kúpiť Junkride tričká priamo na mieste a budeme premietať naše bajkové videá !

Plagát Atypic Friday

16298478_1318231308197377_3035204278665374237_n

Pridaj sa k udalosti na Facebooku tu !

V súťaži v udalosti o voľné vstupy a tričká Junkride a New Age vyhrali Lukáš Húdik, Kristínka Királyová a Ka Ťa z Húlu. Gratulujeme !

 

Streetlife Ivanka Jamis

Streetlife Crew ťa pozýva na prvú BMX akciu v roku v novej hale v Ivanke pri Dunaji. Chalani tu v celkom peknej hale budujú streetové prekážky a je tam aj jedno účko, takže určite prídi podporiť túto akciu už túto sobotu !

IVANKA

Udalosť na Facebooku tu !

Kalendár akcií 2017

Pomaly sa nám plní kalendár akcií na sezónu 2017, ktorý nájdeš tu.  Ak organizuješ v priebehu roka nejakú akciu, určite nám daj vedieť a zaradíme ju do kalendára.

 

Prieskum Slovenských bajkerov

Slovenská Asociácia Freestyle BMX spustila prieskum Slovenských bikerov, kde chce zistiť viac o bajkeroch, či už BMX alebo freestyle MTB. Na základe výsledkov dotazníka bude mať asociácia lepší prehľad o jazdení na Slovensku a bude tak môcť prispôsobiť činnosť potrebám jazdcov.

Zapoj sa aj ty do prieskumu a vyplň dotazník kliknutím sem !

 

JUNKRIDE SHOP NEWS

Na našom eshope pribudli okrem nových Army tričiek aj najnovšie komponenty od značiek BSD a FLY BIKES, tak to čekuj a chystaj bike na sezónu!

BSD-1FLYBIEKS TITULKA

 

Ďakujeme všetkým za prečítanie článku. Dúfame že sa čoskoro vidíme na bajku a na najbližších akciách!

 

Stále nie si členom našej Junkride Army ? Viac info ako sa stať naším členom a prečo sa to oplatí nájdeš v sekcii ARMY na našom webe.

 

[h3_with_line]Sleduj aj ďalšie články[/h3_with_line]