JUNKRIDE ARMY NEWS #7

V prvom rade celá Junkride Crew vám všetkým riderz a fellaz praje brutálny nový rok, nech to všetkým jazdí, nech padajú nové triky, žiadne zranenia a kopec zábavy ! V siedmom článku Junkride Army news si zhrnieme posledné dva mesiace roku 2016, kedy sa už jazdilo trochu pomenej, už len v halách a teda hlavne v našej hale v Šuranoch.

 

#junkridearmy jazdci mesiaca

Na začiatok sa pozrieme na najaktívnejších členov Junkride Army, ktorých oceníme za zásluhy, fotky či videá tričkom z najnovšej kolekcie Junkride Clothing. Jazdcov mesiaca vyhodnocujeme na základe tagov #junkridearmy na Instagrame. Zapoj sa aj ty a taguj #junkridearmy !

Všetky tagnuté fotky nájdeš na našej Junkride Army stránke tu.

#junkridearmy rider of the month #15

Pätnástym oceneným členom Junkride Army(****) je, alebo sú bratia Petr a Pavel Zbranekovci, nielen za túto brutálnu fotku v baraniciach a tielkach Junkride ale aj za prácu, ktorú robia v ich parku Junk Heap Dirt Park Katerinice. Tento park sme pred letom zaradili aj medzi naše spriatelené Army parky a podporili sme, a zúčastnili sme sa jeho otváracej akcie. Odvtedy park stále zlepšujú a tešíme sa na ďalšiu akciu tento rok.

 

#junkridearmy rider of the month #16

Spomedzi fotiek tagnutých tagom #junkridearmy vyberáme aj tie, ktoré sú dobre odfotené, zaujímavé alebo na ktorých je náročnejší trik. Takú fotku urobil Radko Václav z Liptovského Mikuláša v našom Šurianskom v bazéne, kde zabil icepick grind na downraile ! Okrem toho má na instagrame viacero zaujímavých videí s kvalitným BMX street jazdením  tagnutých naším tagom, ako aj zábery z Junkride Indoor JAMu, ktorého sa zúčastnil a pekne zajazdil. Udeľujeme mu teda prvú Junkride Army hodnosť 1* hviezdu a Junkride tričko !

Icepick v bazéne v Šuranoch:

Zábery z Junkride Indoor JAMu:

JUNKRIDE CREW

 

JUNKY DAYS #7

V novembri vyšla siedma časť Junky Days zo života Junkride Crew. O video sa postaral Filip Pobočík a nájdete v ňom zábery hlavne z dirt jumps a bazéna Freestyle parku v Šuranoch.

 

JUNKRIDE AKCIE

 

JUNKRIDE INDOOR JAM

12.11.2016 sa v našej hale odohrala veľká akcia, súťaž v 4 kategóriách a hlavne Majstrovstvá Freestyle BMX PARK. Na akciu prišlo veľa ľudí a jazdcov niele n zo Slovenska. Všetko sa ukončilo afterkou ATYPIC FRIDAY. Fotoreport a výsledky nájdeš v článku tu.

JUNKRIDE ATYPIC FRIDAY

New Age a Junkride Crew sa spájajú a odteraz budeme spoločne pod Junkride organizovať party´s a afterky, na ktorých nesmieš chýbať ! Hneď prvá sa odohrá už dnes a bude to ďalší ATYPICký FRIDAY v  Havana klube v Šuranoch. Pozvánku sme na webe nedávno zverejňovali tu.

FLYER_WEB_FINAL

Udalosť na Facebooku tu !

JUNKRIDE DJ´s Crew Selo, Shorty BC a Meth pozývajú na dnešnú party !

IMG_0588

JUNKRIDE ARMY PARKS

V zimnom období sa jazdí už len v halách. Na Slovensku bohužiaľ tých hál veľa nemáme. Aktuálne je možné jazdiť len v tej našej v Šuranoch, okrem ktorej je možné zajazdiť aj v Pieťanoch POZEMOK, myslím že funguje aj Nové Mesto nad Váhom, na Myjave a nová hala vzniká v Ivanke pri Dunaji ! U nás v Šuranoch hala funguje naplno, pravidelne prekážky udržiavame a skvele funguje aj foampit. Hala je otvorená každý deň okrem pondelka. Túto zimu chceme dostavať aj novú street/skate zónu, takže sa máte na čo tešiť !

Tákéto sérky si v našej hale dáva homie Miachal Kovačovič:

 

 

JUNKRIDE CLOTHING NEWS

Aktuálne vychádza naša najnovšia zimná kolekcia Junkride oblečenia. Na náš e-shop postupne pribúdajú nové kúsky a ešte čakáme na posledné modely z výroby. Všetko si môžeš prísť vyskúšať do Junkride Freestyle parku v Šuranoch alebo objednať na našom e-shope tu:

 

 

JUNKRIDE ARMY HODNOSTI

Členovia Junkride Army pozor ! Odteraz si môžete sledovať výšku svojej hodnosti teda 1-6 hviezd priamo vo vašom účte na Junkride Shope. Stačí sa prihlásiť k svojmu účtu a otvoriť sekciu „Môj účet“ na linku tu. Komu hodnosť nezobrazuje, alebo si myslí, že má nesprávnu hodnosť, prípadne nemá žiadnu, ale chcel by mať, jednoducho píšte na info@junkrideshop.com.

hodnosť

 

Vďaka všetkým za prečítanie článku. Dúfame že sa čoskoro vidíme v hale v Šuranoch, najlepšie už dnes na party v Havane !

 

Stále nie si členom našej Junkride Army ? Viac info ako sa stať naším členom a prečo sa to oplatí nájdeš v sekcii ARMY na našom webe.

 

[h3_with_line]Sleduj aj ďalšie články[/h3_with_line]