JUNKRIDE ARMY NEWS #6

Hello riders! Náhle a kruto prišla jeseň, vonku už nieje až tak príjemne a pomaly sa presúvame do hál a teda hlavne do našej v Šuranoch, kde sa to už cez víkendy celkom plní. Poďme sa pozrieť čo sa udialo okolo nás za posledný mesiac.

 

#junkridearmy jazdci mesiaca

Na začiatok sa pozrieme na najaktívnejších členov Junkride Army, ktorých oceníme za zásluhy, fotky a videá kusom oblečenia z našej kolekcie Junkride Clothing podľa vlastného výberu. Zapoj sa aj ty a taguj #junkridearmy na Instagrame!

 

#junkridearmy rider of the month #13

Martin Krajňák je člen Junkride Army ****, ktorého si veľmi ceníme, pretože ako jeden z mála ľudí na Slovensku drží pri živote trailsovú scénu. Má na svedomí trailsy v Martine, na ktorých sme nedávno boli na tripe, video nájdeš na našom blogu. Martin rád zavíta aj do našej haly v Šuranoch ak sa už dirty nedajú. Tak ako bolo naposledy, kedy prišli pojazdiť a porobili aj fajné fotky. Určite sleduj jeho profil, kde nájdeš okrem krásnej Slovenskej prírody aj takéto cancany, smozrejme s tagom #junkridearmy:

 

#junkridearmy rider of the month #14

Štrnástym riderom mesiaca je veľmi mladý a veľmi aktívny český rider Krištof Odehnal (Junkride Army ****), ktorý je náš veľký fanúšik a samozrejme fandíme aj my jemu. Na svoj vek nakladá veľké triky, vyhráva súťaže a stále sa posúva ďalej. Pod hashtagom #junkridearmy od neho každú chvíľu pribúdajú nové triky. Veríme že sa mu bude adriť stále viac a viac a držíme mu palce. Určite sleduj jeho insta:

 

Všetky tagnuté fotky nájdeš na našej Junkride Army stránke tu.

 

JUNKRIDE AKCIE

END OF SUMMER Bazén Šurany

V bazéne sme letnú sezónu ukončili pohodovým pojazdom v bazéne na skejtoch a na hline na bajkoch. Akcia bola počas šurianskeho jarmoku, takže o zábavu bolo postarané a večer sme to zakončili New Age afterkou v Havane, sleduj video:

 

Skalica Serials – Majstrovstvá Slovenska v Rampe

V Skalici vrámci Skalických dní konala akcia s názvom SERIALS. Akcia bola Majtrovstvami Slovenska v kategórií BMX PARK a jazdilo sa na VSA rampe so spinou a malým funboxom. Keďže v Česku je táto disciplína populárnejšia prišli hlavne česi. So zúčastnených Slovákov najviac zadelil náš Mišo Kovačovič a získal tak titul majstra. Pekne zajazdili aj Martin Szabo a Martin Toma. Prvé miesto v závode vyjazdil Erik Figar s klasicky nenormálnymi jazdami !

 

JUNKRIDE ARMY PARKS

EAT SOME DIRT Vráble SLOPESTYLE

Bohužiaľ akcia sa kvôli nepriaznivému počasiu musela zrušiť a presunúť na jar budúceho roka. Trať treba ešte dokončiť a na jar pripravíme masívnu Sloepstyle akciu akú ste ešte v našich končinách nezažili !

 

WUPA BIKEPARK

V našom spojeneckom bikeparku WUPA v Považskej Bystrici sa na 10 výročie konal pohodový pojazd, ktorého sa zúčastnilo celkom slušné množstvo slovenských dirt jump riders. Strašne ma mrzí že sa nám tam nepodarilo doraziť, lebo to bol jeden z posledných pekných teplých víkendov tohto roka. Z fotiek vidno že chalani si to chalani užívali, dirty boli šejpnuté, nálada vysmiata a rozdávali sa krásne trofeje za štýl a podobne.

Martin Krajňák a Viktor Novák s trofejami:

 

DIRTY SANCHEZ BIKEPARK Bratislava

Túto sobotu sa vidíme v Bratislave v dirtparku DIRTY SANCHEZ, kde sa bude konať už tretí rok halloween jam. Tak prídi podirtovať a určite si nezabudni masku !

 

14572835_1320952044582489_8916067488185836139_n

 

 JUNKRIDE INDOOR JAM 2016 Čoskoro

 

V našej hale budeme mať 12.11. už 4. ročník Indoor Jamu ! Čaká ťa veľkolepá akcia a ajzdiť sa bude v kategóriách BMX STREET, JUNIOR, MTB PARK a v kategórií BMX PARK prebehnú majstrovstvá Slovenska ! Určite si to nenechaj ujsť a pridaj sa aj do udalosti na Facebooku tu.

 

PLAGAT01

 

JUNKRIDE ARMY CREWS

Ludis Toth nový edit a bikecheck

Ludis po 28 mesiacoch rehabilitácie zraneného kolena konečne jazdí na bajku ! Hneď zabil aj edit a bikecheck, takže to určite sleduj na www.streetlifecrew.com

 

 

JUNKRIDE CLOTHING NEWS

Nové Junkride Army vaky a šiltovky

Do ponuky nám pribudli nové čierne ARMY šiltovky a vaky. Vaky sú v dvoch prevedeniach, jeden je väčší z kalsického materiáalu a druhý je menší elegantnejší s kovovými zipsmi. Army šiltovka je klasická snapback čierna so zeleným šiltom zospodu a okrem nej nám pribudla aj trucker snapback šiltovka so sieťkou a okrúhlou nášivkou. Pracujeme už aj na zimnej kolekcií mikín a čapíc, takže sa máte na čo tešiť. Vecičky nájdeš v predaji na Junkride Shope TU.

S fotkami pomohla aj Zuzka Petrušková

 

JUNKRIDE SHOP NEWS

MASAKER VÝPREDAJ

S koncom sezóny prichádzajú aj výpredaje. U nás na sklade sa nahromadilo niekoľko vecičiek, ktoré by si už radi konečne našli svojho majiteľa takže sme ich cenu znížili rovno o polovicu ! Sú tam aj kvalitné veci, ktoré sa rozhodne oplatia takže neváhaj lebo nebude. Klikaj na JUNKRDIESHOP TU.

HOMEPAGE ZA POLOVICU insta

 

 

Vďaka všetkým za prečítanie článku. Dúfame že sa čoskoro vidíme v hale v Šuranoch, prípadne sobotu v Dirty Sanchez bikeparku !

 

 

Stále nie si členom našej Junkride Army ? Viac info ako sa stať naším členom a prečo sa to oplatí nájdeš v sekcii ARMY na našom webe.

 

[h3_with_line]Sleduj aj ďalšie články[/h3_with_line]