JUNKRIDE ARMY NEWS #4

Nazdar riders ! Od posledných Junkride Army noviniek nám ubehol viac ako mesiac, takže je načase pozrieť sa, čo sa dialo, kto kde ako zajazdil a vyberieme si nejaké tie víťazné fotky/videá s army tagom. Leto a prázdniny sú v plnom prúde, každý vikend je nejaká akcia alebo pojazd. Treba si užiť teplo kým sa dá, takže ride everyday !

 

FOTO/VIDEO SÚŤAŽ #junkridearmy

Nonstop nám beží #junkridearmy tag foto/video súťaž na Instagrame ale sledujeme tagy aj na Facebooku, takže nás tagujte a hlavne jazdite a robte pre tento šport niečo ! Tých najkreatívnejších, najsnaživejších, najvyjazdenejších či najvyšejpovanejších odmeníme. Znova je tam milión (dokopy už 982) tagnutých fotiek a videí, takže dnes si vyberieme až 3 víťazov, z ktorých každý získa naše nové Army tričko alebo Army šiltovku podľa vlastného výberu.

 

#junkridearmy photo/video winner #8

Už v poradí ôsmym #junkridearmy víťazom sa stáva Jaro Novelinka aka Novelinyairlines, nad ktorým sme váhali už pri minulých vyhlasovaniach, keďže nonstop pridáva fotky a videá s naším tagom, hlavne z jeho domovského dirtparku DIRT Garden Vráble a samozrejme ako verný Junkride Army člen so 4 hviezdičkami sa zúčastňuje všetkých našich akcii. Nedávno získal aj sponzora Specta Wear, takže mu držíme palce. Keep the wheelz rollin ! Sleduj jeho Insta plný nadupaných videí a fotiek ako je táto 36:

 

#junkridearmy photo/video winner #9

Ďalší rider, ktorý si ide #junkridearmy je tentokrát český MTB jazdec Kuba Hejl. Kuba si ide brutálne štýlové triky, krásne 36 s barspinmi, conrodmi a podobne. Najnovšie zabil 36 triple barspin! Nedávno bol dolámaný, ale už si znova jazdí naplno. Okrem výhry získava od nás hodnosť v Junkride Army 3 hviezdy. Čekuj jeho jazdy na jeho Instagrame:

 

 

#junkridearmy photo/video winner #10

Posledným dnešným víťazom je Jakub Lejko (Junkride Army**), ktorý tiež takmer všetky posty taguje #junkridearmy a stále sa zlepšuje v jazdení, či už na streete ale aj na dirtoch. Najnovšie zabil 720 na dirte na conteste v Lipanoch a na streete si zabíja sérky s barspinom vo fakie ako je táto:

 

Všetky tagnuté fotky nájdeš na našej Junkride Army stránke tu.

 

JUNKRIDE ARMY CLOTHING

Víťazi #junkridearmy súťaže získajú tričko alebo šiltovku z našej najnovšej kolekcie. Okrem Army trička a šiltovky máme hotovú aj kompletnú Junkride letnú kolekciu s ďalšími tričkami a tielkami, ktoré čoskoro zverejníme, takže nás pozorne sledujte.

Junkride Clothing kúpiš v našom e-shope tu.

JUNKRIDE CLOTHING BAZEN-18

Viktor Podstavek (Junkride Army ******)

ARMY PODSTAVEK

 

JUNKRIDE AKCIE

JUNKRIDE FREESTYLE PARK ŠURANY – JUNKRIDE POOL JAM 2016

9.7. sa v našom parku v Šuranoch konalo jedno z najväčších freestyle podujatí na Slovensku POOL JAM aj s afterparty. Akcia to bola mocná. Fotoreport nájdete na našom blogu tu. Čoskoro bude online ďalší fotoreport aj z afterky a aj video !

Fillip Baník uprail to tailwhip

 

Veľkou novinkou v našom bazéne je street plaza s dvomi novými railami, ktoré musíš prísť skúsiť.

IMG_6637-Pano

 

JUNKY DIRTZ – JUNKRIDE DIRTY JAM

Na legendárnom spote v Trávnici sa konala 18.6. ešte legendárnejšia akcia DIRTY JAM, tento krát aj s DNB afterparty. Znova sa zapaľovali ohne a padali extrémne veci na dirtoch a veľkom step upe. Ak si nevidel určite sleduj fotoreport tu. Z DIRTY JAMu nám ostali posledné JUNKY DIRTZ tričká, ktoré kúpiš tiež v našom Junkride Shope

Robo Bartakovič zaznamenal pálenie starého kickra a DNB besnenie:

 

Bike JAM Čadca

Aj v Army parku Čadca sa 2.7. odjazdil pekný JAM , ktorý sme podporili.  Fotoreport nájdeš tu.

JUNKRIDE ARMY PARKS

Martin Trails

V Martine sú asi najkvalitnejšie dirt-trails na Slovensku. Má ich na starosti Martin Krajňák a my sme radi že prejavili záujem pripojiť sa k našej Junkride Army a sme ešte radšej že ich môžeme na oplátku podporiť army zľavami. Martin je totiž zo starej dirt školy, kedy sme veľmi dobre vedeli, že čo si nepostavíme to si nezajazdíme. Martin to berie nesmierne vážne a s nie práve najväčšou partiou, hlavne s Pepom Majerom, (ale často aj sám) tvrdo maká na krásnych dirtových lajnách a snaží sa toto remeslo naučiť aj mladých, ktorým sa často nechce kopať. Takže si z neho berte príklad ! Práve to čo odlišuje trails od klasických dirtov je, že sú dirty v lajne za sebou a priamo na seba nadväzujú a dajú sa krásne v rýchlosti a hlavne v štýle zajazdiť. Veľká lajna už obsahuje cca 7 skokov aj s technickými klopenkami a vlnkami medzi nimi. Nájde sa tu ale aj ľahšia menšia lajna skokov.

Martin Krajňák table transfer do neznáma:

Martin Trails

Sleduj Martin Trails fanpage na Facebooku.

 

Prošero Trails

Keď sme už pri tých trailsoch, pozrieme sa aj na Prošero Trails na Myjave, kde aktuálne chalani tiež stavajú neskutočné veci. Peter Kulíšek s Ondrejom Kubicom kopú naplno a vyzerá to u nich skvele. Otázkou je koľko slovenských riders vie zajazdiť takéto ostré dirty ? Chalani už riešia termín JAMu, takže dúfame, že pravý dirt na Slovensku ešte nevymrel a nájdu sa jazdci, ktorí tu zabijú tučný štýl. PROSERO

Dirtpark Drábová

Aj v dirtparku Drábová v Košiciach sa maká, majú zväčšenú dirtovú lajnu a pracujú na foampite !

 

JUNKRIDE ARMY CREWS

 

Streetlife Slovakia Tour

Streetlife si dali masívny 9 dňový trip po slovenských spotoch, ktorý zakončili práve na našom POOL JAMe. Počas tripu sa diali zaujímavé veci, takže určite sleduj report na Streetlife Crew webe tu.

 

Díky za prečítanie článku, ďalšie novinky sleduj v ďalších článkoch na našom blogu, nech to jazdí !

 

Stále nie si členom našej Junkride Army ? Viac info ako sa stať naším členom a prečo sa to oplatí nájdeš v sekcii ARMY na našom webe.

 

Ride !