JUNKRIDE ARMY NEWS #3

Nazdar riders ! Pomaly nám začína letné počasie, všade sa jazdí. Na začiatok oceníme najlepšie videá/fotky na Instagrame tagom #junkridearmy, pozrieme sa kde boli na tripoch a contestoch členovia našej crew, určite nemôžete prehliadnuť info o našich nových členoch a pre Army riderov máme nové karty !

 

FOTO/VIDEO SÚŤAŽ #junkridearmy

Je radosť sledovať Instagramové fotky a videá s tagom #junkridearmy na našej Army stránke. Ide si to veľa riderov po celom Slovensku, či už na západe alebo na východe. My oceňujeme tých, ktorí zabíjajú ťažké triky, pekné sérky, kvalitné videá alebo okrem jazdenia aj robia niečo pre bike scénu a všetko ukazujú svetu cez Insta a navyše vždy pridajú tag#junkridearmy. Príkladom je @marcelhoffmankladny, ktorý od nás za videá dostal Junkride triko a už v ňom aj natočil a postol videjko.

#junkridearmy photo/video winner #6

Minule keď sme už zatvárali halu tak Alex Lukáč (Junkride Army****) drvil double barspin z banku, zabíjal sa, mu hovorím že keď to dá, má u nás gripy. Bohužiaľ mu to nevydalo ale dal to z rádiusu a okrem toho natočil fajnové videjko na fejsbučik a zodpovedne ho otagoval, za čo u nás síce nemá gripy ale nové špice do jeho kolesa ktoré sa mu už len tak plantá v ráme.

 

#junkridearmy photo/video winner #7

Pravidelne tagujú #junkridearmy aj dvaja street rideri z Prešova Jakub Lejko a Jozef Petro, pekne si jazdia, točia a aj vďaka prihláške od nás získavajú hodnosť Junkride Army ** , len tak ďalej ! Nedávno práve Jozef Petro postol dva naložené klipy, ktoré si jednoznačne zaslúžia ocenenie, tak u nás chalan má nové BSD pedále ! Sleduj jeho insta:

 

Všetky tagnuté fotky nájdeš na našej Junkride Army stránke tu.

 

JUNKRIDE ARMY PARKS

SLAYERIZED CREW

SLAYERIZED

Punková MTB parta v Košiciach pod menom SLAYERIZED má na svedomí slušný dirtpark v Drábovej a okrem toho stavajú aj DIRT JUMP/FREERIDE spoty v lese. Típci sa s tým nemaznajú, digujú jak blázni a ich práca stojí za to. Viac takýchto ľudí ! Navyše sú to celkom zveri, dá sa s nimi robiť bordel a ich videá… PSYCHO – sleduj tu. Típci sa so svojou crew zapájajú do našej Junkride Army.

Ich najnovšia prácička v lese

13308480_1006287099463184_6727724046981618264_o

Slayerized Crew Facebook

Dirtpark Drábová Facebook

Nový foampit v Junkride Freestyle Park Šurany

Čoskoro spúšťame nový foampit v našej hale !

13321698_1112899035397273_5636177620485639276_n

Sleduj a lajkuj  Junkride Freestyle Park Šurany

 

Junky Dirtz Session

Pred týždňom sme si dali skvelý pojazd na našich dirtoch Junky Dirrz v Trávnici a Filip Pobočík nám nafotil brutálne fotky, ktoré nájdeš v galérií tu. Session bola akýmsi warm-upom pred DIRTY JAMom, ktorý sa tu bude konať 18.6.2016 !!!

IMG_1226

 

Sleduj Facebook udalosť Junkride DIRTY JAM 2016 

 

JUNKRIDE ARMY CREWS

Ďalší Barcelona Trip

Skvelú Barcelonu si išla vychutnať aj ďalšia Slovenská partia riderov v zložení Tomáš Hossa, Viktor Novák, Dávid Fiďo Fidrik, ktorí sú verní členovia našej Army  ! Zabili aj niekoľko fajnových fotiek v našich Army tričkách, paráda !

 

 

Takto vyzeral jeden z ich dní. Chalani chystajú aj prepracovanejšie videjko z celého tripu, takže sa máte na čo tešiť !

 

 

STREETLIFE CREW BNC video a nový web

Streetlife Crew boli tiež nedávno v BCN a pred pár dňami vyšlo aj video z tripu takže to určite sleduj:

Streetlife konečne spustili aj ich nový web a čoskoro sa môžete tešiť na novú kolekciu Streetlife oblečenia. Nový web sleduj tu.

 

BIKEFEST Kálnica Slopestyle

V Kálnici sa minulý víkend konal Slopestyle závod, ktorý je súčasťou FMB Tour. Zúčastnili sa ho aj naši Junkride Crew rideri Patrick Gažo, Viktor Podstavek a Viktor Novák, samozrejme všetci v Junkride Army trikách !

 

Patrick zabil celkom peknú jazdu s takýmto barspinom cez traktark

 

Vyhecoval sa aj Viktor Novák a vycyhtal takýto x-up z dropu

 

JUNKRIDE ARMY KARTY

DSC_0136

 

Pre členov Junkride Army sme vyrobili členské karty, kde bude mať každý vyznačené, akú má hodnosť. Karty budeme pridávať k objednávkam a môžete si ich vyžiadať aj v našej bike hale v Šuranoch.

 

Stále nie si členom našej Junkride Army ? Viac info ako sa stať naším členom a prečo sa to oplatí nájdeš v sekcii ARMY na našom webe.

 

Díky za prečítanie článku, ďalšie novinky sleduj v ďalších článkoch na našom blogu, nech to jazdí !

Ride !