JUNKRIDE ARMY NEWS #2

Zdravíme všetkých ridaz ! Sme tu znovu s Junkride Army novinkami, ako prvé si vyhlásime ďalších víťazov #junkridearmy foto/video súťaže, ďalej si predstavíme nového člena Junkride Chillers, pribudnú aj nejaké Army bikeparky a máme doplnené zásoby Junkride Army tričiek !

 

FOTO/VIDEO SÚŤAŽ #junkridearmy

Ďakujeme všetkým čo tagujú na Instagrame #junkridearmy. Je vás už naozaj veľmi veľa a budeme musieť robiť vyhodnotenia častejšie, lebo od posledného vyhlásenia sme ledva prešli všetky fotky a videá. Pribúdajú fotky z jazdenia, ale aj fotky vašich nových bajkov, taktiež množstvo videí, takže len tak ďalej! Instagram #junkridearmy tag je super cesta ako nám ukázať váš progres a čo robíte pre Junkride a všobecne pre bike komunitu, vďaka čomu vieme, kto si zaslúži postup v našej Army. Pravidelne totiž chceme aktualizovať členov a okrem postupu sa môže stať že neaktívnym členom hodnosť znížime, kto náhodou Instagram nemá, môže nám fotky, videá alebo aspoň info posielať aj cez akýkoľvek iný kontakt, napr na email info@junkrideshop.com

#junkridearmy photo/video winner #3

Extrémne si ceníme riderov, ktorí okrem jazdenia a postovania parádnych fotiek ešte aj makajú na svojich spotoch tak ako maká aj miestna crew z nášho bikeparku Junkry Dirtz v Trávnici. Konkrétne Marek Sádovský (JunkrideArmy****) maká a jazdí ostošesť a taguje takúto parádnu fotku s condorom v Junkride Freestyle Park Šurany tričku! Získava od nás gripy podľa vlastného výberu !

I love this fucking trick #gopro #junkride #junkydirtz #junkridearmy #bmxlife #instagood

Fotka uverejnená používateľom Marek Sádovský (@maiyiker),

 

#junkridearmy photo/video winner #4

Druhým oceneným je Patrik Sečka (JunkrideArmy***) z Prešova, ktorý sa ukázal aj na našom Season Opening Jame v Šuranoch kde dával tailwhipíky a flair v najmenšom rádiuse ! Pravidelne nás taguje a najnovšie vypustil dva klipy z dirtparku v Bugloviach, kde nasolil frontflip a v druhom klipe 36 tailwhip ! Chlanko ide hore a okrem postupu v Army z 2 na 3 hviezdy od nás získava pedále BSD Safari !

 

#junkridearmy photo/video winner #5

Tretím oceneným bude náš verný street fela Marcel Kladný (JunkrideArmy ***), ktorý u nás nedávno poriešil fajnový Fiend JJ Palmere rám a všetko taguje naším tagom. Jazdí si pekné streetové sérky v parku vo Spišskej Novej Vsi a konkrétne tento klip mu okomentoval aj samotný JJ Palmere ! Sleduj Marcelov Instagram. Dostáva od nás Junkride tričko !

#bmx #followme #chill #clip #junkridearmy @fiendbmx @jjpalmere Video uverejnené používateľom MarcelhoffmanKladny (@marcelhoffmankladny),


Za zmienku stoja určite aj  Martin Toma @matt.tombmx (Junkride Army ***), ktorý chodí na naše Jamy, taguje a celkom nakladá v Štúrove . Zaujal nás aj Kubo Korbaš @kub.korby (JunkrideArmy**) z Čadce, ktorý tagol pár zaujímavých videí, kde točí celkom pekné triky ako flair, doublewhip, 720, čo sme v  Čadci nečakali! Len tak ďalej, obidvaja majú  veľkú šancu odniesť si nabudúce nejakú cenu !

Všetky tagnuté fotky nájdeš na našej Junkride Army stránke tu.

 

JUNKRIDE ARMY PARKS

DIRTY SANCHEZ Bratislava

DIRTY SANCHEZ

Medzi naše domáce parky patrí už oficiálne aj Dirty Sanchez v Bratislave. Chalani z našej Crew Palko Hraško a Viktor Podstavek aj s ďalšími ako Filip Henč, Heňo Both a Štufo už pár rokov budujú dirtpark za Bratislavou a vyzerá to u nich dosť fajne. Drevené odpaly, široké dopady a čoskoro dokončený drop a podobne. Určite sa oplatí prísť pojazdiť.

Palko Hraško si tu nakladá nejak takto:

Sleduj a lajkuj Dirty Sanchez fanpage na Facebooku.

 

Junk Heap – Dirtpark Smeťák Kateřinice

DIRTPARKSMETAKJUNKHEAP
Neďaleko slovenských hraníc sa nachádza v obci Kateřinice zaujímavý dirtpark, ktorého chalani nás oslovili či by sa nemohli stať súčasťou Junkride Army, my sme neváhali a chalanov sme hneď zaradili. 4. júna tu chalani organizujú aj akciu, ktorú určite podporíme a prídeme aj zajazdiť ! O dirtpark sa stará Pavel Zbranek s bratom a darí sa im naozaj super. Dirtpark obsahuje lajnu 4 dirtov, stepup-stepdown a veľký foampit. Takže nezabudni 4.6. Kateřinice Dirtpark Smeťák – Junk Heap Dirt Contest

Sleduj a lajkuj Dirtpark Smeťák  fanpage na Facebooku.

 

Na Prošero Trails Myjava sa už digujú zveriny

01

Naši fellaz naplno makajú na jedných z najostrejších dirtov na Slovensku. Dúfame že aj tento rok v Prošero Trails usporiadajú domáci típci na čele s Ondrejom Kubicom a Petrom Kulíškom nejaký JAM !

 

JUNKRIDE ARMY CREWS

Nový člen Junkride Chillers Tom Havlík

Už ani nerátam koľké video alebo fotku tagol Tom Havlík s naším army tagom. Tom má extrémny progres, snáď s každým videom pridáva nový trik a extrémne zabil aj na našom Season Openingu na dirtoch v Šuranoch. Okrem toho je Tom v pohode típek a rozhodli sme sa zobrať ho pod svoje krídla priamo do Junkride Chillers Crew, teda postúpil zo 4 army hviezd na 5 army hviezd ! Vychutnaj si jeho jazdy na Season Openingu v Šuranoch:

 

JUNKRIDE ARMY T-SHIRTS

Po tom čo sa nám vypredali Junkride Army tričká sme doplnili zásoby, takže neváhaj, tieto tričká už znovu tlačiť nebudeme, ale najbližšie ich nahradí nový design. Ak si člen Army, nezabudni sa prihlásiť v e-shope a zobrazia sa ti špeciálne ceny pre tvoju hodnosť.

 

Junkride Army tričká nájdeš v JUNKRIDE Shope tu.

 

Díky za prečítanie článku, nech to jazdí !

Ride !