Finále BMX poháru v hale Šurany / VIDEO

Naša obľúbená hala Šurany hostila pred nejakým tým týždňom finále slovenského freestyle BMX pohára. Účasť top slovenských a českých jazdcov bola už ako vždy samozrejmosť a trikovo sa celá úroveň posunula opäť o level vyššie, ako pred rokom. Veci ako triple whip, 36 triple barspin, o tom by sa ešte pred pár rokmi nikomu ani nesnívalo.

Tento krát nečakaj žiadny epický edit, ale usaď sa a sleduj krátky zostrih z finálových jázd  a precíť vyhrotenú atmosféru, ktorá je v Šuranoch vždy TOP!

 

 

Konečné poradie:

1. Viktor Orosz

2. Michal Baránek

3. Tomáš Hečko

 

Celkový víťaz BMX pohára v disciplíne PARK a DIRT nikto iný ako Junkride zabiják Viktor Orosz.

 

Na záver ešte máme relatívne smutné správy. Hala v Šuranoch taká akú ju poznáme končí!

To nám ani vám však vôbec nemusí prekážať, kedže nejde o kompletné zrušenie. Viac menej sa celá hala bude sťahovať do inej, väčšej a lepšej haly! Takže na zimnú sézónu sa určite máte načo tešiť. Nové priestory, nove prekážky, nové šance!

Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli usporiadať na počesť našej milovanej haly posledný GOODBYE JAM, ktorý sa bude konať nabudúcu sobotu čiže 20.09. Silno dúfame, že sa s našou starou halou príde rozlúčiť čo najviac ludí, zaspomíname na staré časy a naposledy precítime jedinečnú underground atmosféru toho rozpadnutého chrápu!

Plagat_small

Udalosť na Facebooku: www.facebook.com/events/571371052969664