FILIP BANÍK V PRAHE + NOVÝ EDIT

Filip Baník nemá v Námestove okrem dirtov žiadne podmienky na jazdenie, tak sa vydal do Prahy, kde si jazdil v parkoch, v uliciach Prahy a zúčastnil sa aj dirtovej súťaže ! Všetko natočil a dal dokopy jeho nové video.

 

Viac vám prezradí sám Filip Baník:

Začiatkom Septembra Som mal možnosť isť do prahy na dirt jump akciu s názvom Praha Downtown. No nakoniec som v Prahe ostal trošičku dlhšie, ako som očakával . . . . Najskôr som bol u Piešťanského Igora ,,Nasty-ho,, Puteru a neskôr na byte na Križikovej u Felákov Ludisa, Jakuba Juzu a Viťu Káchy. Za obdobie posledných 3 týždňov som stihol v Prahe pojazdiť množstvo spotov, parkov, dirtov a streetových šmakov s lokálnymi felas a stihol som natočiť aj nejaké zábery so známym riderom Víťa Kácha.

 

bamnik

 

Bola to pre mňa mega zábava a zážitok jazdiť s najlepšou partou streeterov v Čechách a tak isto miestnymi borcami ako Satan a vyhrotený Sysel. Počas mojho Praha tripu som sa zúčastnil na akcii s názvom Stop Zevling Fest na Čiernom Moste, kde boli super šejpnuté skoky a panovala tam pohodová atmosféra, a MEGA pojazd ! Nakoniec som sa umiestnil na 2.mieste !

 

Video edit Filip Baník in PRAGUE:

Kamera a strih: Víťa Kácha

 

Menšia fotogaléria z jazdenia:

 

Chcel by som sa POĎAKOVAŤ Hlavne spomenutým ľudom v článku, bez ktorých by som to v Prahe mal o dosť ťažšie, you know Guys, Cheers !

 

A samozrejme mojim Sponzorom: Kink Bike Co , Ridedistribution a Junkride.sk za Support Diky moc !!!