CONCRETE JUNGLE JAM 2015

Už šiesty ročník Concrete Jungle JAMu v Bratislave bude už túto sobotu ! A ako takmer každý ročník s podporou JUNKRIDE Crew, tak neváhaj a prídi si vychutnať sobotu plnú jazdenia a adrenalínu do Petržalského skateparku.

Akcia sa odohrá 30. Mája 2015. Vzhľadom na počasie a iné neočakávané udalosti akciu definitívne potvrdíme najneskôr 3 dni pred akciou..

 

Tento rok bude park vyzerať takto:

Kde:

Bratislava – Petržalka Skatepark na Markovej ul. GPS súradnice: 48.11661401, 17.106160796 48° 6′ 59.8104348″ N 17° 6′ 22.1788667″ E

Kategórie:

Pro + Amater Štartovné: 3€

Program:

10:00 – registrácia + tréning
12:00 – kvalifikácia ( AMATER )
13:30 – kvalifikácia ( PROFI )
15:00 – rozjazdy pred finále
15:30 – finále ( AMATER -> PROFI)
19:00 – vyhlásenie výsledkov

Registrácia:

Zaregistrovať sa bude možné na mieste contestu od 10:00 do 12:00. Ak je účastník contestu mladší ako 18 rokov je potrebný podpis zákonného zástupcu.

Bezpečnosť:

Povinná prilba (odporúčame ďalšie chrániče končatín) + karta poistenca.

Kategórie:

Tento rok sme sa rozhodli spraviť zmenu v kategóriách a priebehu akcie. Jazdiť sa bude v kategórií „AMATER“ v ktorej sa ako pominulé roky budú nachádzať jazdci ktorí sú vekovo ešte menší a tí ktorí si netrúfnu do vyššej kategórie. Pevne veríme že každý zná svoje schopnosti jazdenia a nebude sa schválne hlásiť do nižšej kategórie. Ak by sa zistilo že tak niekto vedome spravil bude zo súťaže vylúčený.

Vyššia kategória je „PROFI“ v tejto kategórií sa budú nachádzať MTB a BMX a kategória bude rozdelená na Profi-park a Profi-street. Skatepark bude prispôsobený tak aby parkový jazdec mohol využiť aj street-ovú časť a zase naopak. Tak budú mať jazdci väčšiu možnosť získať viac bodov za využitie parku. Park bude vyplnený vďaka spolupráci zo STRET klubom prekážkami ktoré sa nachádzajú v tomto klube a s ktorými máte už väčšina z vás aj nejakú tú skúsenosť.

Organizácia:

Súťaž sa uskutoční formou kvalifikácie a finále. Kvalifikácia bude tvorená z dvoch jázd po minúte samozrejme nejaký ten best trick. Porota bude brať do úvahy náročnosť, prevedenie trikov, štýl jazdy a využitie parku čím viac jazdec využije celý park tým lepšie môže byť jeho celkové hodnotenie. Z kategórie Amatér postúpia 8 najlepší jazdci. Z kategórie Profi-park 10 a z kategórie Profi-street 10 najlepší jazdci

Hodnotenie:

V kategórií Amater sa budú hodnotiť prvé 3 miesta. V kategórií Profi sa budú hodnotiť 8 miesť (4 miesta pre Profi-park a 4 pre Profi-street ). Pripravená je cena aj pre „Best Trick“.

Parkovanie:

Odporúčame parkovať pri Tatra Banke alebo pri Kauflande. Toalety nájdete v Kauflande, ktorý sa nachádza blízkosti parku.

Informácie pre fotografov a kameramanov:

Každý kto chce fotiť v priestore za páskou sa musí zaregistrovať u organizátora na majo.meszaros@gmail.com. Počet miest je obmedzení na 10 ľudí. Každý dostane reflexnú vestu ktorú si fotograf bude musieť dať na viditeľné miesto vestu bude možné zapožičiať pri registrácii. Taktiež musí mať každý fotograf pásku, ktorú dostane pri registrácii.
Dúfame, že sa Vám šiesti ročník CONCRETE JUNGLE JAM-u bude páčiť a tešíme sa na vašu účasť v hojnom počte. smile emoticon

Organizátor BSlife

Plagát:

CONCRETE JUNGLE JAM 2015

 

 

Udalosť na Facebooku

 

Tak dofrč !

Ride!