WORTH IT Epizóda 7 / Junkride Crew

Začiatkom roku okolo marca som si všimol na stránkach PlussizeBMX nový projekt WORTH IT – plán zdokumentovať dirt jump spoty po Európe v 20 video epizódach. Všetko jedným tripom v obývateľnej dodávke – dvaja jazdci, jedna kamera a kopec jazdenia na hline ! Okamžite som som chalanov kontaktoval, že určite sa musia zastaviť aj u nás, a súhlasili.

Po šiestich epizódach v Taliansku, Rakúsku a Maďarsku prišli minulú stredu ku nám na Slovensko na bielej dodávke hlavní tvorcovia projektu Leo Gamboc z Chorvátska a Jonas Drechsler z Nemecka. Spoločne sme behom týždňa navštívili naše dirt jump spoty Šurany, Trávnicu a Vráble. Natočili sme množstvo záberov dokumentujúcich naše jazdenie a dirty a tiež kopec srandy a doplnkových crazy letných záberov.  K jazdeniu sa pridali takmer všetci členovia Junkride Crew a behom pár dní sme šejpli všetky dirty, díky všetkým čo pomohli.

WORTH IT je skvelý projekt, ktorý svetu ukazuje dirty v Európe, ktoré by inak ľudia nepoznali a zároveň odovzdáva a šíri dirt jumpové posolstvo. No dig, no ride ! Určite sleduj aj predchádzajúce epizódy a aj tie nasledujúce a hlavne sleduj najnovšiu epizódu z prostredia Junkride Crew !

WORTHIT 7 JUNKRIDE CREW

 

Kompletný článok na PLUSSIZEBMX.COM nájdeš tu.

 

Fotogaléria zo session v bazéne v Šuranoch

 Hlavný tvorca projektu Leo Gamboc si najviac užíval ESD dirtpark vo Vrábloch!

 

 

19551652_10155596478483856_972665183_o

 

 

Tričko WORTH IT x JUNKRIDE ARMY kúpiš v našom eshope tu.

 

Ride !