Viktor Orosz – Welcome to RMD team + bikecheck

Pán Viktor Orosz alias temový rider Junkride má nového sponzora, RMD Bike CO ! Poľská značka sa rozhodla podporiť 2 nadaných riderov na slovensku, prvým bol, ako ste si mohli všimnúť, Palko Hraško a za BMX bude RMD reprezentovať Viktor. Na svoj bike už stihol nahodiť nejaké tie RMD  komponenty, tak čekuj jeho bikecheck a hlavne jeho nové vidko Welcome to RMD  Team !

 

 

Viktor sa momentálne nachádza v Prahe, kde študuje architektúru a rysuje donemoty. Samozrejem si tam vláči aj svoj bike a stíha čo to pojazdiť.

 

Ako sa ti jazdí v Česku, je to iné ?

Určite áno. Kvalita parkov sa nedá porovnať a hlavne je ich tu o mnoho viac. Najčastejšie jazdím v Monster Freestyle parku v Modřanech a na Štvanici aj keď mi na jazdenie popri škole moc času neostáva.

 

Aké triky teraz drtíš, chystáš niečo nové ?

Triky sa učím tak spontánne. Väčšinou mi niečo len tak napadne a zistím že to ide. :D Nejak sa neviem učiť triky cielene. A na ďalšiu sezónu sa chystám naplno využiť české podmienky s čím dúfam príde veľa nových, veľkých trikov. Momentálne sa skôr sústreďujem na prichádzajúce skúškové obdobie.

 

Tak to budú nové pecky! Hehe. Máš teraz niekoľko nových vecí na biku, ako sa ti na ňom jazdí a čo hovoríš na komponenty RMD a BSD ?

Jazdí sa mi na ňom úplne skvele. Konečne som pomenil všetko zo serióvky na ktorej som začínal. RMD vyrába účelné, cenovo dostupné komponenty, ktoré ale nestrácajú na kvalite a výzore a BSD (jazdím od nich vidlu a rajdy) je to proste nablýskaná nádhera.

 

Len keby niekto vedel čo znamenajú tie skratky BSD, RMD.  :D Čo by si ešte na záver chcel povedať ?

Chcel by som odkázať začínajúcim riderom nech nerozmýšľajú nad tým čo si vymenia na biku alebo kedy si vymenia celý bike. Sústredte sa na jazdenie! A vďaka sponzorom RMD a Junkride. Peace…

 

Bajkček:

Frame: A-Gang Pimp Star 2011 20.5″
Fork: BSD Ghetto
Bars: BSD Highlander
Grips: ODI Longneck
Stem: Haro
Headset: 34R
Rotor: random
Brake: Éclat Unit
Brake Lever: Odyssey Monolever Small
Front Hub: RMD Stylus
Front Rim: Allienation Black Sheep
Front Tire: FIT FAF 2.25
Rear Hub: Shadow Raptor
Rear Rim: Odyssey Hazzard Lite
Rear Tire: FIT FAF 2.30
Spokes: Shadow Conspiracy
Seat: 34R Combo
Sprocket: RMD 3PC
Cranks: Primo Hollowbite
Pedals: Odyssey PC
Chain: KMC k710