Vianoce s JUNKRIDE :)

Vianoce sa závratne blížia a my Vám s radosťou pripomíname akcie a bonusy, ktoré sme pre Vás nachystali ako darček pod stromček. Dúfame že to oceníte a ďakujeme Vám za vašu vernosť k JUNKRIDE. Máme pre Vás znovu aj niekoľko noviniek tak sledujte článok. Šťastné a veselé ! 

 

Na začiatok Vám chceme oznámiť, ak máte záujem o čokoľvek a chcete to mať do Vianoc doma, prosíme odošlite objednávky ešte dnes. Veci, ktoré máme skladom stihneme vybaviť aj pri neskorších objednávkach, ale veci na objednávku pri objednaní po dnešku už nemusia stihnúť doraziť.

 

Do 31.12. beží niekoľko AKCII, ktoré môžete u nás využiť:

POŠTOVNÉ ZDARMA

Na úplne všetky objednávky platí poštovné+ balné úplne zadarmo !

 

VIANOČNÉ BONUSY

Dnes pribudli ďalšie 2 bonusy. Dokopy teda u nás môžete využiť až 5 bonusov podľa výšky objednávky ! Yeah !

Nájdete tu: www.junkride.sk/eshop/101-vianocne-bonusy

 

ZĽAVA 10%

Pre všetkých registrovaných zákazníkov platí 10% zľava na celý sortiment e-shopu okrem snowscootov. Už registrovaní zákazníci ju majú nastavenú automaticky. Novým zákazníkom ju aktivujeme postupne alebo na žiadosť.

 

Od 24. 12. do 3.1. máme dovolenku ! To znemená že posledné objednávky vybavíme v piatok 23. Objednávky prijaté po tomto dátume budú odoslané až 3. januára !

 

Novinkou na e-shope JUNKRIDE.SK sú kompletné BMX od značky RADIO Bikes. Radio je nemecká značka, ktorá sa špecializuje na kompletné bicykle. BMX sú teda celkom vychytané, s dobrou váhou a vynikajúcou cenou ! Používajú komponenty Radio a tiež od značky Salt. Posúďte sami:

 

RADIO Bikes DARKO 2012 – cena po zľave 10% = 287,10 €

Vynikajúca BMX za priaznivú cenu  v dvoch farebných prevedeniach.

Medzi prednosti patrí výstuž rámu pod hlavovým zložením, spodná trubka rámu z Cr-Mo ocele, combo sedlo, tanwall plášte, komponenty od značky Salt, prevod 25/9 vďaka kazetovému náboju, zapuzdrená stredové ložiská veľkosti MID a hmotnosť 12.3kg. Súčasťou bicykla sú aj 2 pegy. www.junkride.sk/eshop/778-radio-bikes-darko-.html

 

RADIO Bikes SAIKO 2012 – cena po zľave 10% = 278,10 €BMX pre začínajúcich mladých jazdcov. Má kratší rám pre jazdca do 15 rokov.

Medzi prednosti patrí nízka hmotnosť len 11.4kg, combo sedlo Radio, Salt plášte, pedále, kľuky a ďalšie komponenty, prevod 25/9 vďaka kazetovému náboju, zapuzdrené stredové ložiská veľkosti Spanish. Súčasťou bicykla sú aj 2 pegy. www.junkride.sk/eshop/779-radio-bikes-saiko.html

 

RADIO Bikes VALAC 2012 – cena po zľave 10% = 319,41 €BMX od značky Radio aj pre pokročilých jazdcov. Rám veľkosti 20.5″. Hmotnosť 12.1kg. www.junkride.sk/eshop/780-radio-bikes-darko-.html

 

 

Dúfame, že Vás novinky potešili, prajeme Vám veselé Vianoce a šťastný nový rok !

 

Váš JUNKRIDE.