STREETT Session Trnava

V snahe dať možnosť mladým ľuďom realizovať svoje vízie a nápady, prezentovať svoju tvorbu, či schopnosti v netradičných športoch organizuje Mesto Trnava s pomocou Bronco n.o. atraktívne športovo-kultúrne podujatie StreeTT Session. Akcia sa koná už druhý rok a jej súčasťou je aj Street BMX a Flatland JAM, na ktorom nebude chýbať ani Junkride.

 

Podujatie je určené širokej verejnosti, voľne dostupné pre každého, bez vstupného. Myšlienkou je inšpirovať mladých k športu, či umeniu a ponúknuť alternatívu k využívaniu voľného času. Cieľovou skupinou sú predovšetkým mladí ľudia, všetci športoví nadšenci, náhodní okoloidúci, ale pripravený je aj program pre deti.

 

  • Akcia sa bude konať v športovom areáli Slávia v Trnave túto sobotu (19.máj 2012).
  • Oficiálny začiatok akcie je o 13:00.
  • V rámci BMX budo voľné jazdenie na streetových prekážkach a okolo 15:00 sa pôjde Best trick, Bunnyhop contest a Game of bike.

 

Okrem BMX bude súčasťou akcie aj Skateboarding, Graffity, Korčuľovanie, Fixed, foto workshopy, koncert kapely Chiki Liki Tua a aj dobre známy Bercajgel – cyklistická jazda mestom Trnava na ktorej sa pravidelne zúčastňuje približne 200 nadšencov všetkých generácií.

 

Akcia má vytvorenú udalosť na Facebooku: www.facebook.com/events/217566871680417

Po akcii sa vidíme aj na afterparty ! Link FB: www.facebook.com/events/286667911422759

 

Tak neváhaj a príď pojazdiť, pochillovať a užiť si krásne slnečné počasie túto sobotu v Trnave !

 

FOTKY Z MINULOROČNEJ AKCIE:

Ride !