SEASON OPENING BAZÉN ŠURANY / REPORT

V sobotu bolo krásne ! Skoro ako v lete, z malej otváračky sezóny v bazéne a na dirtoch v Šuranoch sa nakoniec stala celkom slušná akcia. Prišlo veľa riders, DJ Selo hral dnb bomby a každý sa bavil. Padli aj nejaké masívne triky tak sleduj report a fotky !

 

Z akcie máme aj menší zostrih od Junky Films !

 

Bazén STREET JAM

Celý deň sa voľne jazdilo a užívali sme si počasie. Okolo 15:00 sme si dali JAMík v bazéne, kde padali streetové sérky ale aj technika v rádiusoch. Ceny sme hádzali jazdcom za každý zabitý trik. Na streete killoval Mário Flamík s jeho nosemanualmi a štýlovými jazdami. Grindovicami a 180 do fakie cez pyramídu sa ukázal Ondrej Valent. Pekné jazdy s tailwhipmi a flairom v malom rádiuse zabil Patrik Sečka z Prešova.

 

SEASON OPENING BAZEN ŠURANY 2016 (10 of 42)

 

Bazén PARK JAM

V rádiusoch a cez funbox sa vyhaluzili parkovejší jazdci kde hviezdili hlavne jazdci ako Libor Paleník s flairom a tailwhipmi. Mišo Kovačovič si zabil technickú vychytávočku whip fjwhip inside footjam bar a David Janáč zabil cez ten malý funbox doublewhip, 36 down whip a 36 barspin to barspin ! Pár pekných trikov v bazéne si dal aj Alex Lukáč na MTB.

 

SEASON OPENING BAZEN ŠURANY 2016 (23 of 42)

 

DIRTY BMX/MTB JAM

Po JAMe v bazéne sme otvorili aj bike halu a jazdilo sa aj tam. Na dirtoch trochu fúkalo tak sa čakalo na večer keď vietor trochu ustal a dali sme si DIRTY JAM. Pekné jazdy si dával Viktor Orosz s klasickými štýlovicami a barelrollom. Ako aj v bazéne veľké veci dával Mišo Kovačovič ako 36 down whip, 36 barspin to downwhip, tiež Libor Páleník ktorý si uletel a pokúsil sa aj o backflip barspin ! Aďo Bujalko si dal decade cez stepup. Z Česka Tom Havlík mal najväčšiu radosť z tailwhipu do barspinu a doublewhipu cez prvý.  Najviac zabil ale David Janáč aka triplewhip a 36 superseatgrab. Tiež čech 12 ročný Honza Broža si dal truckdriver cez stepup !

 

Na MTB si dávali hlavne Bratislava Crew, Viktor Podstavek si dal krásnu jazdu aka backflip cez prvý, niečo cez druhý, už neviem čo to bolo a double bar cez stepup. Palko Hraško si išiel štýlové condory, backflipy, super seatgrab a truckdriver. V 30 rokoch nakladal Štufo nothing cez prvy a 36 onehand cez posledny.

 

SEASON OPENING BAZEN ŠURANY 2016 (35 of 42)

 

Otváračka bola zároveň prvým kolom Junkride Army pohára.

Army pohár bude pozostávať zo série menších JAMíkov kde budú rôzne disciplíny, či už best tricky cez určité prekážky alebo bunnyhop contest a podobne. Riderov budeme hodnotiť v 3 kategóriach a to BMX PARK/DIRT, BMX STREET a MTB. Jazdcov budeme hodnotiť hviezdami od 1 po 3, s tým že jeden najlepší rider dňa vždy získa 4 hviezdy. Hodnotí sa celkový štýl, obtiažnosť trikov, množstvo jázd, využitie parku a aj to koľkých disciplín sa rider zúčastní. Prvé kolo sme zhodnotili takto:

 

[three_columns]
[column1]

BMX PARK/DIRT

David Janáč – ★★★★

Mišo Kovačovič – ★★★

Libor Paleník – ★★★

Tom Havlík – ★★☆

Viktor Orosz – ★★☆

Aďo Bujalko – ★☆☆

Martin Toma – ★☆☆

[/column1]
[column2]

BMX STREET

Ondrej Valent – ★★★

Mário Flamík – ★★★

Samo Valent – ★★☆

Patrik Sečka – ★★☆

Heňo Májek – ★☆☆

Jakub Lejko – ★☆☆

[/column2]
[column3]

MTB

Viktor Podstavek – ★★★

Palko Hraško – ★★★

Henrich Both – ★★☆

Filip Henč – ★☆☆

Alex Lukáč – ★☆☆

Štufo – ★☆☆

 

[/column3]
[/three_columns]

 

 

Kompletná fotogaléria:

PLAGÁT AKCIE

SEASON OPENING

 

Sponzor a organizátor JUNKRIDE CREW + OZ Šurianski Jazdci:

www.junkride.sk

www.junkrideshop.com

www.surianskijazdci.sk
Ride !