PROPER Bike Co. 2013

Na sklad k nám dorazila kompletná zásielka od značky PROPER pre rok 2013. Snažíme sa pre vás naskladňovať produkty najlepších značiek, medzi ktoré PROPER nepochybne patrí. Dostupnosť je teda okamžitá a po objednaní čohokoľvek od Proper v kombinácii s kuriérom GLS to máte do 2 dní doma ! Sleduj najnovšie video a produkty od tejto anglickej značky…

 

Okrem osvedčenej klasiky od tejto značky ako sú ráfiky, brzdy, prevodníky, vysokokvalitné náboje alebo predstavce k nám do ponuky pribudli novinky v podobe nových produktov a farebných kombinácii ktoré si teraz predstavíme.

Produkty PROPER nájdeš u nás na e-shope tu: www.junkride.sk/eshop/47_proper

 

Najnovším rámom tejto značky je signature rám od team jazdca Max’a Wood’a pod názvom TRAWLERMANRám je kompletne vyrobený z ocele Cr-Mo 4130 s množstvom vychytáviek a prepracovaným dizajnom. Dlhší rám s dĺžkou hornej rámovje trubky 21″ alebo 21.2″  je určený pre štýlové lietanie na trials’och a „svižné“ jazdenie na real-streete. Hmotnosť rámu je 2.2kg.spevnenia (gussety) k hlavovej trubke na hornej aj spodnej rámovej trubke a štýlové laserom vyrité kormidlo lode na spodnom gusset-e. Rám má kompletne odnímateľný brzdový hardware a dodáva sa bez nalepených nálepiek, ktoré sú na samostatnom hárku a môžete si ich nalepiť podľa vlastného vkusu. Dostupný je v modrej a raw farbe.

 

 

Veľmi osvedčenými riadikami od tejto značky sú TTLxL s výškou 8.75″, ktoré su dostupné v čiernej, chromovej a pre rok 2013 aj v modrej farbe totožnej s farbou rámu Trawlerman.Náboje od Proper ostali bez väčších zmien, náboje sú naozaj kvalitné a nieje na nich príliš čo vylepšovať. Teraz sú k ním dostupné aj zadné, či predné hubguardy v rôznych farbách !

 

Navyše ponuka obsahuje aj predné hubguardy na klasickú MALE 10mm osku ktoré pasujú aj na množstvo iných nábojov a nahrádzajú kónus náboja.

 

 

 

 

 

 

Ďalšie nové produkty v našej ponuke:

Proper Microlite Gyro Plate
Gyro plate pre použitie s twisterom s prepracovaným designom a v rôznych farbách.

Proper Magnalite Sprocket

Jednoduché a odolné prevodníky s hrúbkou materiálu po obvode až 7mm.
Proper IX Bars
Nové riaditká s výškou 8.3″ a prehnutim dozadu len 9°.

Proper Microlite Bottom Bracket

Veľmi precízne prepracované stredové zloženia vo všetkých veľkostiach a farbách.

 

PROPER inovuje svoje produkty a tiež svoj team ! Do teamu pribudlo v poslednom období niekoľko jazdcov. Najnovšie video je z mesta BILBAO v Španielsku a jazdia v ňom jazdci Jamie Guile, Janis Cunculis a Sam Cunningham. Určite stojí za pozretie !

 

 

Najnovšie info o značke Proper nájdeš tu: www.properbikeco.com

Produkty PROPER nájdeš u nás na e-shope tu: www.junkride.sk/eshop/47_proper

 

 

Galéria:

 

 

 

 

 

 

RIDE!