PALKO HRAŠKO 2014 SEASON

Palko Hraško celú sezónu zbieral zábery z jazdenia a sám zostrihal celkom fajnové video, ktoré obsahuje veľa jazdenia na mnohých spotoch a jamoch po celom Slovensku ale aj Česku. Viac o vidku sám Palko:

 

„Začiatkom sezóny 2014 som sa rozhodol, že by mohlo byť zaujímavé zachytiť na video celú sezónu a nakoniec spraviť video, ktoré ju bude čo najviac charakterizovať. Je to video točené na rôznych spotoch, contestoch, jamoch. Nie vždy bol bohužiaľ po ruke aj profesionálny kameraman či kamera. Preto je video zostrihané z materiálov, ktoré boli dostupné takže video nieje profesionálne. Každopádne je video trošku dlhšie ako klasický edit. Dôvody sú dva. Prvý je ten že sezóna bola dlhá. Ten druhý je skor propagácia mnohých spotov. Vynechané sú pózerské zábery, typu „dávam si prilbu“ a podobne :D Dúfam teda, že sa video bude páčiť  !“

 

PALKO HRAŠKO 2014 SEASON

Na záver VEĽKÉ ĎAKUJEM fotografom a kameramanom za spoluprácu pri natáčaní (vy viete ktorí to ste ), JUNKRIDE Crew za množstvo akcií a support a RMD BIKES. Do nového roku prajem každému hlavne veľa jazdenia bez zranení a mnoho síl na rozrastanie spotov a celej našej krásnej scény…vidíme sa čau!!

 

Menšia gealéria zo sezóny od Filipa Pobočíka

www.filippobocik.com

 

Ride !