MATÚŠ TRAJTEL – Flowy Session / JUNKRIDE ARMY VIDEO

 

Matúš Trajtel posiela svoju najnovšiu MTB nálož. Sleduj Junkride Army Video články, v ktorých budeme zdieľať vaše videá a podporovať tak scénu v natáčaní editov !

 

 

„TRAJTY“ má svoje vlastné skoky nakopané v lesíku, kde piluje štýl a trávi voľný čas na biku, z čoho vznikol tento „flowy“ edit s peknými zábermi a príjemnou jesennou atmosférou.

Matúš Trajtel:

“Sekcia les” je stepup, ktorý mam v lese nad dedinou cca uz 3roky, ktorý som si postavil aby som mohol každý deň trénovať na veľkom skoku. Plus je tam taký mini drop a wallride na otočenie. Video som strihal sám a je to tak 50 na 50, že v lese bola vačšinou kamera (iPhone) na stative a v skateparku sa šlo na skejte priamo za mnou. Bolo to tocene v 2 sekciách aby bolo vidieť variabilitu mtbčka, ze to neni nijak obmedzene ze sa moze jazdiť dajme tomu len na dirtoch… rovnako ako aj bmx moze byt street aj dirt, takze to nie je nijak viazane typom jazdenia. Potom uz stačí len nápad, trošičku kreativity, nájsť správne uhly a edit je na svete. A hlavne veľa trpezlivosti keď ide vedľa teba kameraman na skejte a obaja snažíte chytiť dobrý záber a zároveň sa nezrazit. „

 

Chceš mať aj ty video na junkride.sk ? Natoč edit, pridaj do neho logo Junkride, alebo záber nálepky, či Junkride trička a daj nám vedieť !

 
[separator color=’WHITE‘ thickness=’10‘ up=’20‘ down=’30‘]

ĎALŠIE ČLÁNKY

[separator color=“ thickness=“ up=“ down=“]