MARTIN TOMA / WELCOME TO JUNKRIDE CREW / INTERVIEW / VIDEO

Martin Toma je v sezóne 2019 čoraz známejší jazdec hlavne v BMX PARK jazdení. Už dlhšiu dobu s ním JUNKRIDE Crew spolupracuje, keďže je to nádejný reprezentat ako pre Crew Team, tak aj pre Slovenskú reprezentáciu. Motivácia, dobrá nálada a chuť posúvať seba samého je skvelý základ pre jeho jazdeckú kariéru a tak ho oficiálne vítame v JUNKRIDE CREW !!! Ďalej nám Martin odpovedal na pár otázok a natočil veľmi pekné „welcome“ video, ktoré si musíš pustiť  :)

 

Takže Martin vitaj medzi nami, teraz už oficiálne v JUNKRIDE CREW. Spokojnoť ? Radosť ?

Určite, že mám radosť, pretože Junkride crew je pre mňa v podstate rodina. Keďže sa ocitám dosť často či už v hale alebo na akciách tak sa cítim vždy dobre. Som veľmi rád že môžem byť súčasťou tejto CREW a som vďačný za to. Taktiež ďakujem za pomoc s komponentami na bike alebo najlepší servis ktorí je potrebný vždy!

 

Každý vie, že si parkový krotiteľ trikov a motivácia ti zjavne nechýba. Kam až chceš posunúť svoje jazdenie ?

Moje jazdenie? Vzhľadom na tento rok 2019 bol pre mňa posunom a úspechom tak som spokojný ale ďalšie roky to chcem posunúť čo najďalej a ešte vyššie.
Keďže na rok 2020 chystám nový projekt môjho nového parku tak sa veľmi teším a určite že to bude stáť za to.

 

Nedávno si natočil „welcome“ video pre nás. Aké bolo natáčanie ? Plánuješ točiť aj niečo ďalšie ?

Video som natáčal s mojim kamarátom a zároveň aj so skúseným jazdcom menom Bence Kiss z Budapešti. Natáčanie bolo veľmi náročné z toho hľadiska, že sa nedal dohodnúť presný dátum kedy sme mohli začať a pokračovať v natáčaní nakoľko ja som mal súťaže a výjazdy do zahraničia a on tiež prácu a pod…
Natáčanie tak v celku trvalo dva dni, čo je veľmi málo. Druhý deň a zároveň aj posledný deň natáčania bol veľmi ťažký na výkon pretože som bol po zranený z akcie v Šuranoch tak mi zdravie nedovolilo natočiť väčšie „bangre“ ako som plánoval, takže plánujem okrem tohto videa natočiť aj niečo špeciálne a nie len na Slovenskej pôde ale aj v zahraničí.

 

Čo pre teba znamená JUNKRIDE CREW ?

JUNKRIDE CREW pre mňa znamená už ako som spomínal… RODINA a samozrejme že aj nové zážitky, skúsenosti, príležitosti a zábava.

 

VIDEO MARTIN TOMA 2019

Video by Kiss Bence

 

Fotogaléria z Martinovho jazdenia: