MAKER „RIDE OR DIE“ | MTB Video Edit

Nazdar všetci ! Konečne sa mi podarilo dať dokopy MTB video edit, ktorý bol natočený minuý a predminulý rok. Video je trošku dlhšie a obsahuje viacero častí natočených v bikeparku v Trávnici a v Šuranoch. Z videa mám celkom radosť, konečne som dal von nejaký svoj edit. Tak to sleduj, lajkuj a odoberaj Junkride Crew Youtube kánal, tento rok totiž toho pribudne určite viac !

 

MAKER „RIDE OR DIE“ | JUNKRIDE Crew MTB Video

Camera by Peter Görög   Edit by Marek Konkoly

Prvá časť videa je natočená na Trávnici v dirtparku „JUNKY DIRTZ“ kde som začínal jazdiť okolo roku 2005. Toto miesto je moja srdcovka a jazdím tam asi najradšej, aj keď posledné roky sa tam už jazdí menej a bikepark sa udržuje len na každoročný DIRTY JAM. Práve dirty jamom je inšpirovaná druhá – ohnivá časť videa !

Na kopci nad dirtparkom Junky Dirtz Trávnica

 

Fotogaléria z JUNKY DIRTZ 2017 od Filipa Pobočíka

 

Tretia časť videa je z Junkride Freestyle Parku v Šuranoch, kde som najprv poshredil halu a potom bazén. Video je zakončené jumpom cez Junkride pickup a nejaké tie driftovačky.

Väčšinu minulého roka som už jazdil pomenej, keďže som sa venoval novým projektom, na ktoré sa môžete tešiť v tomto roku. Aktuálne si jazdím na BMX v hale a určite natočím aspoň nejaké BMX insta vidko. Na jar ale už plánujem vyskladať nové MTB, takže sezóna bude dúfam plná jazdenia, či už BMX street alebo MTB dirt. V Junkride chystáme niekoľko nových projektov, akcií a noviniek. Sezónu 2019 si chceme užiť naplno ! Darí sa nám aj v rámci Zväzu Cyklistiky, s ktorým budeme znovu organizovať Slovenský Freestyle BMX a MTB pohár. Všetko potrebné info sa dozvieš včas.

 

Niekoľko vystrihnutých fotiek z videa

 

Ako som tak strihal video, som si spomenul na môj starý edit ešte z roku 2009, ktorý som zrazu nevedel nájsť online a zistil som, že nikde nieje. Pohľadal som v starých harddiskoch a našťastie som ho našiel. Nechápem, prečo nieje online, takže som ho uploadol spolu s novým editom. Medzi týmito editmi je takmer 10 rokov rozdiel a vlastne som si uvedomil, že som sa na bjaku za ten čas nič extra nové nenaučil… nuž musím tento rok zamakať ! #rideordie

Maker Edit 2009

 

 

Sleduj môj instagram @makerkonko

Nezabudni dať odber na Junkride Crew Youtube kánal