Majstrovstvá BSK | BMX, SKATE, INLINE – Pozvánka

Kto nevie čo túto sobotu, tak máme pre vás program ! V Bratislave v skateparku v Ružinove sa chystajú Majstrovstvá Bratislavského Samosprávneho Kraja (BSK) v kategóriách BMX, SKATE a INLINE. Kto má rád BMX street alebo minirampu, určite prídite pojazdiť !

Akcia sa bude konať v túto sobotu 17. novembra od 11:00 v Areály netradičných športov na Pivonkovej ulici v Bratislave. 

 

Bude sa súťažiť v troch kategóriách  BMX, SKATE a INLINE. Ružinovský skatepark je vybudovaný pre skaterov a všobecne tam BMX nemajú prístup, preto bude toto podujatie jedinečnou šancou zajazdiť si tu. Prekážky sú menšie, zväčša bedne, raily teda pre streetových jazdcov a je tu aj celkom schopná minirampa pre parkovejších riderov. Súťažiť sa bude na spôsob Best trick.

 

Foto areálu: 

Areál netradičných športov, Ružinov, Pivonková ul. BRATISLAVA.
INFO: http://bit.ly/SeoKya
MAPA: http://bit.ly/UCKggH

 

Po súťaži sa o cca 17:00 akcia presunie do Karlovej Vsi kde sa nachádza v hale minirampa a uskutoční sa tu MBSK Skate Jam čiste pre skaterov.  Je to v  priestoroch bývalej výmenníkovej stanice OST-960, roh ulíc Brodská a Silvánska, Karlova Ves, BRATISLAVA.
INFO: http://bitly.com/SPFmgv
MAPA: http://bitly.com/SPFxIH

Hala v Karlovej vsi: 

 

Video z akcie budú mať pod palcom típci z DEAD PROD. A na Jame budú zároveň odprezentované Skateboardové videá od Martina Repku (DeadProd: http://on.fb.me/TVhBGO)

„The Mirror Poetry In Motion“ TEASER: https://vimeo.com/50929348

 

Plagát:

 

Udalosť na Facebooku: www.facebook.com/events/206498659484953

 

Akciu podporuje aj JUNKRIDE vecnými cenami pre víťazov!

 

Ride !