JYKK SNOWSCOOT 2014

Zima je tu a nám bikerom nezostáva takmer nič iné, len zavrieť sa v nejakej bike hale alebo presedlať na nejaký iný zimný šport. Väčšinou sú to lyže alebo snowboard. Prečo sa ale vzdať našich milovaných riaditok, keď tu máme snowscoot ?

 

O tom že snowscoot je ideálna voľba pre bikera niet najmenších pochýb. Ovládanie snowsootu je určite o niečo iné ako pri biku, ale je mu najpodobnejšie zo všetkých zimných športov a čo je podstatné, triky sú tie isté, a ak viete nejaký trik na biku, na snowscoote ho viete zakrátko tiež. Ak máte BMX tak si dokonca môžete na zimu prehodiť rajdy aj s predstavcom na snowscoot a užívate si jazdu snehom. Jedna z úžasných veci na snowscoote je aj to, že na jednom stroji môžete jazdiť freestyle park (raily, bedne), k tomu aj skoky a kľudne si môžete vybehnúť na freeride v obrovskej rýchlosti lesom alebo v prašane !

 

Túto zimu plánujeme usporiadať aj Freestyle SNOWSCOOT JAM, kde spolu pojazdíme a kto ešte neskúsil, bude si môcť vyskúšať na snowscoote, ktorý budeme požičiavať !

 

V ponuke už máme nové Snowscooty a do Vianoc vám ponúkame 10% zľavu na všetky modely JYKK ! Tak ak nevieš na čom v zime, už vieš. 

 

Japonská značka JYKK, na ktorej strojoch jazdí aj Dušan Antalík predstavila pre rok 2014 univerzálny model JYKK ONE za cenu 699€ (629€ do Vianoc )

one2014_yellow

 

 

JYKK ONE 2014

  • 10 farieb na výber
  • Hliníkový rám a vidlica A6061Aluminum
  • Dosky z dreveným jadrom a CAP Construction
  • Prepracovaná geometria určená pre priemerných jazdcov aj pre začiatočníkov
  • BMX riaditká z ocele Cr-Mo
  • Hmotnosť: 8,7kg
  • Cena 699,00€ (629€ do Vianoc )

 

Ďalším novým modelom je JYKK Style G, ktorý je určený na freestyle:

G2014_royalblue

JYKK Style G navrhol jeden z najlepších freestyle snowscoot jazdcov sveta Takashi Gaman, je teda určený aj na profesionálne freestyle snowscoot jazdenie, čiže 10 metrové skoky a doubletailwhipy. Snowscoot má širší priestor na nohy a prispôsobený tvar rámu pre účinnejšie robenie trikov a väčšiu bezpečnosť pri dopadoch. Dosky sú taktiež širšie a majú prispôsobený tvar pre väčšiu stabilitu. Dosky majú strednú tvrdosť. Cena tohto modelu je 1099€ (989€ do Vianoc)

 

Osvedčené modely Style F a Style A ostávajú nezmenené ako modely 2013.

 

Jedno z najnovších videí JYKK Teamu, kde jazdí aj Dušan Antalík :

Snowscooty nájdete v našom e-shope tu: www.junkride.sk/shop/126-jykk

 

Fotogaléria:

 

Ride !