JUNKRIDE TRIP BARCELONA 2017 FILIP BANÍK

Tretie video z Junkride Crew tripu v Barcelone patrí Filipovi Baníkovi, ktorý v ňom ukázal svoj flow a triky v uliciach tohto mesta a tiež v skateparkoch a na dirtoch La Pome !

 

Viac o svojich dojmoch z tohto mesta vám prezradí sám Filip Baník:

BCN som navštívil prvý raz a bol to pre mňa jeden z najkrajších zážitkov na BMX. Kúpanie, jazdenie, slnečné dni v strede letnej sezóny boli priam horúce, cez deň skoro nebolo možne jazdiť, tak sme chodili na piesočnaté pláže opaľovať sa a chillovať pri vode. Neskôr keď pomaly zachádzalo slnko, sme chodili na street do centra, alebo do legendárnej La Pomy, čo je dirtový raj strednej Európy, kde som jazdil asi najlepšie a najupravenejšie skoky vôbec.

Barcelona je mesto ktoré nespí a žije aj cez noc, viac krát sme tam ostali jazdiť do neskorých nočných hodín. Jazdenie streetu bolo neuveriteľné, street spoty v Barcelone naberajú úplne iný rozmer, lokálny architekti majú u mňa pochvalu. Niečo čo ma mrzí je akurát to, že 10 dní preletelo tak rýchlo, že by som tam najradšej chcel ostať celé leto a jazdiť a užívať si to tam! Snáď sa tam čoskoro vrátim! Keep the wheelz rollin!!!

 

INVERT V BAZÉNE LA POMA

 

TAKTO VYZERÁ SKATEPARK LA POMA – ÁNO NIE SÚ TAM LEN DIRTY

SLNKO, MORE, PLÁŽE

JEDEN ZO SKATEPARKOV PRI PLÁŽI S OSVETLENÍM

FOOTJAM V LA POME

BCN CHILLIN

TESNE PRED ODLETOM

 

Tak a všetky tri videá z BCN sú vonku! Dúfame že sa Vám páčili. Vďaka patrí zúčastneným za kopec zábavy a jazdenia a Filipovi Pobočíkovi ktorí dal dokopy tieto kvalitné videjká !

 

Všetky videá nájdeš v našom blogu TU. 

 

Barcelona bola skvelá, každému odporúčame navštíviť toto mesto.

 

Video a fotky od www.filippobocik.com