JUNKRIDE KICKER TRIP NITRA

Nedávno, počas nášho produktívneho týždňa, kedy sme fotili novú kolekciu oblečenia a natáčali ďalšiu časť Junky Days sme si dali aj menší tripík do Nitry. Zbúchali sme nový kicker a naložili na pickupa. Posádku som tvoril ja-Maker, fotograf Filip Pobočík a riders Patrik Gažo a Filip Baník, ktorého sme vyzdvihli až v Nitre po príchode z ďalekého Námestova.

 

S Filipmi sme začali langošom, zatiaľ čo Patrick našiel nového pokémona. Rozmýšľali sme čo bude našou prvou zastávkou a vybrali sme sa priamo do skateparku na Klokočine, kde sme sa rozjazdili. Kicker sme umiestnili pri okraj skateparku s dopadom do trávnatého banku, tak aby bol zobor v pozadí a vyzeralo to takto:

IMG_6841

IMG_6780-Edit

IMG_6799

 

Stále musím opakovať že Filip fotí krásne fotky, s každou sa vyhrá a vždy sa všetko sanží vyladiť do dokonalosti. Po fotení pri skateparku sme naložili kicker a vybrali sa na ďalší spot, ktorým sa stalo divadlo na námestí. Baník prišiel s bláznivým nápadom, o ktorom rozprával už od začiatku, že chce vyskakovať najdlhšie schody smerom hore. Sám som tomu neveril kým to nedal. S Paťom si to potom skákali s rozjazdom okolo celého námestia akoby nič, okoloidúci nechápali. Sem tam prešla aj mestská polícia, ale našťastie nás buď nevideli, alebo to bolo ok. Filip si to dával aj smerom dolu zo schodov do dopadu-kickra a nakoniec tam poslal aj tailwhip:

 

IMG_6936
IMG_6942IMG_6884-cropIMG_6943
IMG_6900

 

Po dostatočnom vybláznení sa cez schody sme hľadali ďalší spot. Po malej obhliadke okolia chalani našli zaujímavý bank, kam sme ručne preniesli kicker a Patrick nasolil svoj invert s predným v ihličí:

 

IMG_6957
IMG_6994

 

A to už bolo niečo okolo polnoci. Znovu sme naložili kicker a brutálne hladní sme išli na arabské špecialitky na Mostnú ulicu, kde to už hýrilo párty životom. Najedli sme sa a išli sme sa pozrieť ešte na hrad, odkiaľ už máme nejaké fotky. Už som nepočítal koľkáty ubalgin balí Baník, vymýšľali sme kde čo ešte sfotíme, ale už sa nikomu moc nechcelo, teda okrem Baníka. Nakoniec sme sa rozhodli že končíme a vybrali sme sa domov.

 

IMG_7028-cropIMG_7020

 

Krátko po vyrazení sa ozval Baník, že musíme dať ešte ten rail na Klokočine. Všetci celkom unavení o 2 v noci, ale hovorím že poďme do toho, Filip si dal ešte energetickú tyčinku ako doplnok ku svojej nekonečnej energii. Zaparkovali sme rovno pred spomínaný rail, ktorý sme nasvietili diaľkovým. Na stenu sme strekli naše logo, Filip rozložil blesky a Baník začal grindovať rail. Boli to celkom šupy a rovno pod oknami panelákov sa čudujem že sme znova nemali žiadne ohlasy obyvateľov. Filipovi to celkom šlo a na fotku zabil takmer celý rail, kde mu chýbalo asi 50cm a odskok až za obrubník, čo si ale silou mocou chcel dať. Rozbehol  sa teda trochu rýchlejšie a zadný peg mu skĺzol pred strednou stojkou railu, v momente ho zastavilo a odniesla si to jeho kostrč. Vyzeralo to celkom vážne, Filip sa chvíľu zvíjal na zemi ale našťastie to rozdýchal a s narazenou kostrčou sme ukončili tento masakerný trip.

 

IMG_7065
IMG_7043 - crop

 

 

Filip Baník jazdil na tripe na svojom KINK MUDRUNNER bajku, ktorý už drží viac ako rok bez väčších úprav, takmer všetky komponenty mu vydržali a aktuálne sme mu urobili menšiu opravu a nahodili brzdu. Jeho bikecheck nájdeš v článku na našom Junkride Shope tu.

 

[two_columns_75_25]
[column1]

Oblečenie z našej najnovšej kolekcie kúpiš tiež na >>>

[/column1]
[column2]

[button size='' color='' background_color='' box_shadow='' font_size='' line_height='' font_style='' font_weight='' text='JUNKRIDE SHOP' link='http://junkrideshop.com/sk/179-junkride-clothing' target='_blank']

[/column2]
[/two_columns_75_25]

 

 Za fotky ďakujeme a odporúčame fotografa  Filipa Pobočíka ! WWW.FILIPPOBOCIK.COM

 

 

[h3_with_line]Pozri aj ďalšie naše články[/h3_with_line]