JUNKRIDE INDOOR JAM X ATYPIC FRIDAY PARTY / VIDEO

Nebolo tak dávno čo sa v našej hale odohrala masívna akcia INDOOR JAM aj s afterparty ATYPIC FRIDAY. Report s fotkami už bol dávnejšie zverejneý tu a dnes si môžete vychutnať aj video od Jura Danka aka TOC Media. Takže ak si na akcií nebol, zabudol si aké to bolo, alebo si si doteraz myslel že to bol len sen tak sleduj !

 

JUNKRIDE INDOOR JAM X ATYPIC FRIDAY PARTY

 

Video od TOC MEDIA

 

Fotogalériu a report z akcie nájdeš tu.

 

Zároveň ťa hneď pozývame tento víkend do haly Junkride Freestyle Park Šurany, kde si dáme pohodový pojaz a zahráme si game of J.U.N.K. o nejaké vecičky z Junkride Shopu a sladkosti. Do rytmu nám zahrajú DJ Selo a Shorty z NEW AGE !

 

MIKULAS

 

Udalosť akcie nájdeš na Facebooku tu.

 

Počas dňa v hale nájdete aj výpredaj z www.junkrideshop.com za polovičné ceny. Okrem toho je na e-shope až do 16. poštovné úplne zadarmo pre Slovensko aj Česko, tak to využi.

Touto akciou chceme poďakovať hlavným partnerom a sponzorom nášho Freestyle Parku (haly aj bazéna) v roku 2016:

OZ ŠURIANSKI JAZDCI – www.surianskijazdci.sk
JUNKRIDE CREW – www.junkride.sk
NEW AGE – www.facebook.com/NEWAGEDNB
KURUC TETRAPAK – www.kuruc.sk
ENSERVIS – www.enservis.sk
KABLESCHLEPP – www.kabelschlepp.de/sk
MESTO ŠURANY – www.surany.sk
MONSTER ENERGY – www.monsterenergy.com
RIDE DISTRIBUTION – www.ridedistribution.com
SLOVENSKÁ ASOCIÁCIA FREESTYLE BMX – www.safbmx.sk

 

 Sezóna sa nám pomaly končí a lúči sa s ňou aj NEW AGE:

Ako už býva dobrým zvykom na konci sezóny, radi by sme sa za uplynulý rok poďakovali všetkým raverom a fanúšikom, ktorí nás podporujú a tvoria na akciách tú najlepšiu atmosféru. Vďaka patrí aj všetkým DJom, ktorí na našom stage-i nechali dušu a dopomohli tak svojimi setmi k celkovej atmosfére v klube. Veľká vďaka Junkride crew za úžasnú spoluprácu, Havana baru za priestory klubu, TOC media za kvalitné aftermoviečka a fotografom za najlepšie zábery. Budúci rok sa chystajú veľké zmeny, takže zostaňte naladení. Ako spomienku na tento rok si teraz vychutnajte video z poslednej celodňovej akcie, kde to vrelo ako v hale tak aj v klube! VOLUME F*UCKING UP!

 

Vidíme sa !