Junkride Freestyle Park Šurany NEWS / Covid Info / Ponuka Práce

Zdravím všetkých bajkerov a fanúšikov Junkride Crew. Mám tu pre vás pár info o hale, novinkách ktoré chystáme a o možnosti pracovať pre Junkride a naše projekty.

Bohužiaľ hala bude dočasne zatvorená, ale veríme že to nebude trvať dlho a budeme môcť znovu otvoriť, hlavne teraz, keď už bude horšie počasie. Tento týždeň by malo byť ešte pekne tak si to užite ! Ja som si pre vás nachystal taký malý update, toho čo sme tento rok vylepšili v našom Freestyle Parku v Šuranoch.

 

Nový povrch v STREET / SKATE zóne

V streetovej zóne sme nahodili druhú vrstvu preglejky, vďaka ktorej je park bez nerovností, bez dier a skvele si tam zajazdia okrem bajkerov aj skejteri a kolobežkári. Preglejka je kvalitná a veríme že ešte dlho vydrží. Mnohí sa pýtajú prečo tam púšťame aj kolobežkárov. My sa snažíme nediskriminovať a tú jednu zónu pre nich prežijeme. Je to predsa tiež freestyle šport, hala je obrovská a bjakeri majú veľkú väčšinu len pre seba, takže prečo nie.

 

 

BAZÉN V HALE

V hale nám vznikol aj drevený bazén určený hlavne pre skejterov. O stavbu sa postaral skater Miro Klučiar, ktorý raz za nami prišiel že si che postaviť svoj sen, Urampu z dreva, že si zoženie aj materiál. Tak sme dali dokopy materiál a Miro zbuchol slušný bazén!

 

 

ŠKOLA BMX

Škola BMX sa nám pekne rozrastá a mladý jazdci a rodičia majú záujem. Aktuálne sme školu bohužiaľ museli pozastaviť, ale hneď ako budeme môcť znova otvoriť chystáme vytvorenie častejších tréningov a ich rozdelenie na začiatočníkov a pokročilých. V prípade záujmu nás kontaktujte.

 

 

Betónovanie v bazéne

Vo vonkajšej časti Junkride Freestyle Parku v bazéne sme pokračovali v rozširovaní betónového skateparku. Na pomoc nám prišiel stavbyvedúci Miloš Ogurčák a.k.a. TLAK BETON aj s Frederikom Ľuptákom. Pokračovali sem v rozširovaním plošiniek okolo bazéna ktorými chceme vytvoriť súvislú lajnu okolo celého bazéna. Budúci rok budeme betónovať ešte poslednú zákrutu a Áčkovú pyramídu v strede bazéna. V lete sme vychytali na betónovanie jeden z najhorúcejších dní, objednali sme rekordných 7 kubíkov betónu, ktoré nám extrémne rýchlo schli, takže to bolo jedno z najťažších betónovaní v bazéne. Pracovalo sa aj na dirtoch. Ďakujeem všetkým čo pomohli.  Ťažkú prácu v horúčavách vidno aj na fotkách od Matúša Rendeka:

 

NOVÝ PROJEKT RIDEPRO

Postupne už začíname zverjňovať logá a prvé info o našom novom projekte RIDEPRO. Po 10 rokoch Junkride prišiel čas to posunúť kúsok ďalej a rozšíriť sa o ďalšie športy. Junkride ostatne prestna taký aký je, zameraný na Freestyle BMX v divokej lifestyle podobe. RIDEPRO bude zamerané hlavne na MTB od Freestyle, hlavne cez ENDURO a až k bežným bajkom a elektrobajkom. Neskôr pribudnú aj ďalšie letné aj zimné freestyle športy.

 

PONUKA PRÁCE

Junkride je hlavne crew jazdcov a e-shop, okrem toho sme tak trochu aj značka oblečenia a oficiálny bike klub. Prevádzkujeme športovisko, o ktoré sa treba starať a organizujeme množstvo akcií a tréningov okrem školy BMX aj pre reprezentáciu  Freestyle BMX. Ktomu rozbiehame nový MTB projekt takže, máme čo robiť. Preto hľadáme ľudí na pomoc ! Na začiatok pôjde hlavne o výpomoc, brigády, freelance, nie trvalý pracovný úväzok ale ak to bude dobre fungovať, je možné všetko.

Aktuálne hľadáme hlavne ľudí na tieto pozície:

BIKE Tréner

Hľadáme trénerov do našej bike školy.  Ak si skusený jazdec na MTB alebo BMX a myslíš že dokážeš učiť ďalších ľudí a deti, ozvi sa nám.

Požiadavky:

– skúsený jazdec BMX Freestyle

– skusený jazec MTB (enduro, downhill, dirtjump)

– schopnosť pracovať so skupinou ľudí, detí a učiť ich jazdiť

– miesto tréningov: Šurany, Bratislava

– zodpovednosť, flexibilita, autorita

– absolvovaný trénerský kurz výhodou – nie podmienkou (prípadne vieme zabezpečiť jeho získanie)

 

Graphic Designer

Potrebujeme človeka, ktorý dokonale ovláda programy ako Adobe Photoshop a Illustrator a vie vytvárať napríklad plagáty, letáky, bannery na e-shop alebo aj dizajny na tričká.

Požiadavky:

– Adobe Photoshop, Illustrator…

– kvalitná tvorba ucelenej grafiky/identity napríklad k podujatiam (plagát, logo, titulka, Instagram)

– vytváranie dizajnov na tričká

– grafika na e-shop

 

Sieťotlač textilu

Hľadáme človeka z okolia Šurian na prácu so sieťotlačou.

– 1-2 dni do týždňa

– skúsenosť s potlačou textilu, pripadne chuť sa to naučiť

– zručnosť, trpezlivosť

 

V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail: marek@junkride.sk

Ďakujeme

Vidíme sa snáď čoskoro !