Junkride Crew in Vienna / VIDEO

Hneď po pohári si naši riders Michal Kovačovič a Filip Baník povedali že dajú trip do Viedne za Máriom Jambom Flamíkom a natočia tučné Junkride vidko, a tak sa aj stalo ! Sleduj vychytané, zábavné videjko plné trikov, ktoré tak radi vidíme od týchto jazdcov !

 

 

Michal Kovačovič

Počas toho ako sme s Filipom pripravovali dirty na pohár nás napadlo či nedáme daky trip! Mário nám zrazu spomenul že tiež nemá čo tak nám bolo hneď jasne! V stredu čo boli tri dni po pohári sme sa rozhodli ísť smer Viedeň! Poslednou dobou ma mrte bavia točiť videjka tak som chalanom navrhol či nenatočíme JUNKRIDE vidko! Trip začal dosť divne aj pre Filipa aj pre mna! Ja som v deň odjazdí ochorel a cely trip som smrkal jak blázon. Prvý deň jazdenia nás prekvapila nehorázna zima ktorá nás neodradzala len od jazdenia ale aj točenia. Ešte s tou chorobou no fuuu bol som nešťastný.. druhý deň sa ale setko napravila zima bola stále ale aspoň na nás vykukalo slnko a klipy padali jak nič! Tento projekt bol jeden z mojich prvých a som celkom spokojný ako dopadol! Na tripe bol snami aj lojzikson ktorý síce nemá klipy v tomto vidku ale rozhodol som sa že ich ponechám do ďalšieho projektu ktorý pripravujeme! Ďakujem chalanom za super chvíľa a dúfam že dačo take zorganizujete zase!

 

Mário Flamík

Servuste volam sa Mário Flamík skoro kazdy vie ze bývam pri Viedni. Takže ked chceš vidiet spoty, na ktorých si nebol, vieš kde ma kontaktovat. Vieden je nádherná metropola plna streetových spotov ale hlavne nachádza sa tu mnoho skateparkov. Teraz sme boli s @michalkovacovic a @fil.ban28 poshredit Hütteldorf to je známy bazénový skatepark ? Cez den sme davali street po viedni a uzivali sme si to aj napriek škaredemu počasiu sme natocili zopar klipov a vzniklo vidko Junkride crew in Vienna.

 

Filip Baník

Vieden premna začala defektom pri Trenčíne kde som musel meniť zadné koleso za rezervu, co bola moja premiéra defektu a rovno na D1. Viedeň bola super trochu otuzovania v miestnych jazierkach pri páde šiltovky do jedného znich nikdy nezaškodí haha. A ináč streetspoty a jazdenie s chalanmi hodnotím na jednotku s hviezdičkou, vďaka chlapci!

 

Sleduj našich jazdcov na Instagrame !

@fil.ban28

@michalkovacovic

@jamflamik