JUNKRIDE CREW CLOTHING SUMMER 2016

Ako si užívate leto ? Dúfam že skvele ako my ! Druhá polovica prázdnin je ešte pred nami a my si uvedomujeme, že už určite máte všetky tričká prepotené alebo roztrhané, takže tu pre vás máme nové ! Predstavujeme vám našu novú letnú kolekciu oblečka, dali sme si záležať na dizajnoch aj kvalite textilu. Tričká sme hneď odskúšali pri natáčaní nového videa a všetko zachytil Filip Pobočík aj v krásnych fotkách, takže sleduj.

 

[h3_with_line]TRIČKO JUNKRIDE CREW DIRTY LOGO [/h3_with_line]

Ako prvé si predstavíme tričko s názvom DIRTY LOGO. Medzi oblečením s našou značkou sme mali už množstvo designov, ale nikdy sme nemali potlač s výrazným logom Junkride Crew vpredu. Logo sme dali do dvoch letných farieb, žltej a červenej, ktoré sa v strede zmiešavajú. Na červené tričko sme zvolili čiernu farbu. Celé tričko dopĺňa nášivka RIDE EVERYDAY s dvomi palmami na spodnom leme trička.

Tričko a tielko JUNKRIDE CREW DIRTY LOGO kupuj v našom e-shope kliknutím tu !

Mário Flamík v novom tričku v bazéne v Šuranoch:

IMG_7919

Jazdi každý deň ! Nášivka RIDE EVERYDAY na spodnom leme trička

JRCD RIDE EVERYDAY DETAIL

Maker a tielko JUNKRIDE CREW DIRTY LOGO

IMG_7962

JRCD TIELKO DETAIL

Viktor Orosz aka beach boy

IMG_8231

 

[h3_with_line]TIELKO JUNKRIDE EVERY FKN DAY [/h3_with_line]

Ďalším kúskom je štýlové batikované tielko s veľkým žltým designom s prevodníkom motivujúce k jazdeniu. Neprestávaj, KEEP THE WHEELZ ROLLIN EVERY FKN DAY ! Tielka ručne batikoval Tomáš Habaj a.k.a. Tommy Kunz a každé tielko je svojím vzorom škvŕn unikát. Týchto tielok máme menší počet, tak neváhaj.

Batikované tielka JUNKRIDE EVERY FKN DAY kúpiš v našom e-shope kliknutím tu !

Filip Baník jazdí EVERY FKN DAY aj o 2 v noci a potom si narazí kostrč, celý príbeh v ďalšom článku

IMG_7980

Aj Patrik Gažo prišiel zajazdiť naše dirty v Šuranoch v novom tielku

IMG_6373 IMG_6380

 

 

[h3_with_line]DÁMSKE TRIČKO JUNKRIDE SUNSET [/h3_with_line]

Tešíme sa že máme konečne aj dámske tričká z našej dielne. Tričká sú s letným motívom zapadajúceho slnka na pláži s palmami. Zvolili sme naozaj príjemný textil z kvalitnej 100% bavlny, ktorí sa určite bude výborne nosiť. Tričká sú v šedej farbe s V-čkovým výstrihom a v bielej farbe s U alebo V-čkovým výstrihom.

Naše nové letné dámske tričká kúpiš v našom e-shope kliknutím tu !

Junkride Girl Monika nám zapózovala na „pláži“

IMG_8099-Edit

DETAIL GREY SUNSET

 

 

[h3_with_line]JUNKRIDE ARMY TRIČKO A ŠILTOVKA[/h3_with_line]

Posledné tu máme JUNKRIDE ARMY tričká aké hocikde nenájdeš inšpirované armádnymi uniformami. Tričká majú na ľavom boku našu Junrkide Army hviezdu a imitáciou hodností na ramenách v sivej farbe. Vpredu pri srdci je našitá nášivka na maskáčovej látke s nápisom JUNKRIDE ARMY. Rovnakú nášivku nájdeš aj na šiltovkách. Šiltovky sú v klasickom osvedčenom SNAPBACK CLASSICS strihu v čiernej farbe so sieťkou s bielym predným panelom.

Aj Junkride Army kolekciu kúpiš v našom e-shope kliknutím tu !

ARMY PODSTAVEKJUNKRIDE CLOTHING BAZEN-18

 

[two_columns_75_25]
[column1]

Oblečenie z našej najnovšej kolekcie kúpiš v Junkride Shope !

[/column1]
[column2]

[button size='' color='' background_color='' box_shadow='' font_size='' line_height='' font_style='' font_weight='' text='VSTÚPIŤ DO JUNKRIDE SHOPU' link='http://junkrideshop.com/sk/179-junkride-clothing' target='_blank']

[/column2]
[/two_columns_75_25]

 

[h3_with_line]SÚŤAŽ[/h3_with_line]

Na záver tu máme pre vás súťaž, kde môžete získať nové oblečenie z tejto kolekcie ! Stačí na Instagram zavesiť fotku v našom oblečení, či už je to staršia alebo novšia kolekcia, tričká, šiltovky, hocičo a použiť tag #junkrideclothing. Tri najlepšie fotky oceníme ! Súťaž vyhodnotíme 22.8.2016. Nech sa darí :)

SUTAZ

 

 Za fotky ďakujeme a odporúčame fotografa  Filipa Pobočíka ! WWW.FILIPPOBOCIK.COM

 

Ride !

 

[h3_with_line]Pozri aj ďalšie naše články[/h3_with_line]