JUNKRIDE CREW CLOTHING SUMMER 2015

Konečne nám vyzrela ďalšia kolekcia oblečenia našej legendárnej JUNKRIDE CREW. Zas sme tvrdo makali aby sme mohli prísť s ešte vychytanejšími vecičkami do tvojho šatníka. Máme nové šiltovky, vaky, mikiny, tričká a tielka ! Všetko žiadne prvoplánové, narýchlo vyrobené šmejdy ale dlho hľadané strihy a designy.

 

Ako prvé si predstavíme tielka pod názvom JUNKRIDE EVERYDAY TANK. Ľahké tielko na najteplejšie letné dni s kvalitnou potlačou, ktorá odovzdáva jasné JUNKRIDE posolstvo „RIDE EVERYDAY !“

  • 100% bavlna
  • Ručná sieťotlač – Má výbornú stálosť farieb a je najtrvácnejšia spomedzi všetkých tlačových techník.
  • V predu veľká potlač JUNK RIDE EVERYDAY s palmami, hviezdami a naším logom
  • Vzadu, zvnútra vlastné označenie textilu s veľkosťou
  • JUNKRIDE nálepky k tielku zadarmo

Tielko JUNKRIDE EVERYDAY TANK – 13,00€ – Kúpiš tu.

Ďalej sme si na teba nachystali tričko s rovnakým motívom ako je na tielkách, aby niekomu nebolo ľúto.  Ďalším tričkom je čierne triko s kostrou jazdiacou na Junky rachotine pod názvom JUNKRIDE BASTARD, ktorú ručne kreslil Lukáš Holubac a.k.a Simsi, ktorý v Šuranoch veľmi prispel na stavbe Junkride Freestyle Parku. Okrem tielok a tričiek sme do kolekcie zaradili aj rozopínajúcu mikinu JUNKRIDE GENERAL, ktorá sa ti určite zíde ak sa v noci ochladí.

Tričko JUNKRIDE BASTARD TEE – 13,00€ – Kúpiš tu.

Mikina JUNKRIDE GENERAL HOODIE – 35,00€ – Kúpiš tu.

 

A teraz sa priprav, prichádzajú totiž prvé Junkride Crew šiltovky a hneď s fajnovým osvedčeným The Classics Snapback strihom, ktoré padnú snáď každému, aj mne. Šiltky sú vo viacerých farbách, tak vyberaj. Nášivka z podkolekcie JUNKRIDE GENERAL.

JUNKRIDE SUMMER 2015-29

Šiltovky  JUNKRIDE GENERAL SNAPBACK – od 19,00€ – Kúpiš tu.

 

Poslednou, ale veľmi užitočnou vecičkou z našej kolekcie JUNKRIDE GENERAL sú vaky, do ktorých natlačíš všetko čo potrebuješ, keď ideš jazdiť. Chrániče, pitie, náradie, všetko toto tento vak znesie a v maskáčovej verzií ti dokonca pomôže splynúť v divočine.

Vaky  JUNKRIDE GENERAL BACKPACK – 27,00€ – Kúpiš tu.

 

[two_columns_75_25]
[column1]

Všetky tieto vecičky nájdeš v ponuke na našom e-shope :

[/column1]
[column2]

[button size='' color='' background_color='' box_shadow='' font_size='' line_height='' font_style='' font_weight='' text='JUNKRIDE CREW SHOP' link='https://www.junkride.sk/shop/sk/79_junkride' target='_blank']

[/column2]
[/two_columns_75_25]

 

Na záver tu máme ešte jednu špeciálnu šiltovku, ktorú je možné získať jedine zadarmo k objednávkam v našom e-shope nad 90€. Tak ak ju chceš, rýchlo si u nás niečo vyber a máš ju zadarmo !

 

Toľko z našej najnovšej kolekcie, ďakujeme za prezretie článku. Stále makáme, DIRTY JAM, POOL JAM, Junkride ARMY, Freestyle PARK Šurany, BMX CUP všetko doradu tak to podpor, neseď doma a JAZDI !

 

 

Keep the wheelz rollin !