JUNKRIDE CLOTHING WINTER 2016

Túto zimu sme prišli s pár novými kúskami oblečenia. Pribudli nové mikiny, tričká, baranice a dokonca aj ponožky, ktoré sa nám hneď vypredali, takže čakáme na nové.  Čoskoro majú pribudnúť aj ďalšie novinky v podobe košieľ a čiapok, takže sa stále máte na čo tešiť ! Nové oblečko sme nafotili v hale v Šuranoch s Filipom Pobočíkom a podarilo sa nám zopár zaujímavých fotiek aj z jazdenia s Mišom Kovačovičom a Erikom Figarom.

 

Hlavným kúskom a na zimu veľmi potrebným sú mikiny „KILLA FLOW“ s kapucňou, ale aj bez kapucne, ktoré sa dobre nosia aj pri jazdení. Na Junkride Shope ich nájdete v čiernej farbe s červenou potlačou alebo v olivovo zelenej farbe s čiernou potlačou.

 

Mišo Kovačovič v novej mikine KILLA FLOW BLACK/RED zabil takýto invert !

IMG_0665-Edit

 

Mikiny KILLA FLOW

Ponožky JUNKRIDE CREW RIDER SOCKS

Ďalšou veľkou novinkou čo sme tu od Junkride ešte nemali sú ponožky. Dobré ponožky na jazdenie sú dôležité, keďže sú po topánke druhou ochranou nohy a kvalitné ponožky dobre držia nohu, lepšie sa prispôsobia topánke a môžu predísť zraneniam členu a nárazom napríklad pri tailwhipe. Ponožky Junkride budú znovu naskladnené do 20. januára.

 

IMG_5089-5

Footjam v Junkride ponožkách od Miša

IMG_0687

 

Nové tričká Junkride Crew

Samozrejme nám pribudli aj nové tričká. Prvým tričkom je tričko so základným klasickým Junkride Crew logom v čierno červenej farbe. Druhým zaujímavejším tričkom je triko Junkride Sprocket Death Tee, ktorého design spravilveľký típek Simsi zo Šurian. Tričko má v predu lebku s prevodníkom a reťazou a vzadu dole má Junkride Army hviezdu. Tričká sú zo 100% bavlny.

V Junkride tričku k nám do haly zavítal aj Erik Figar a dal si takýto lookback a downside tailwhip:

ERIK FIGAR

Erikovi sme v našom showroome spravili aj fotku s jeho Mutantbikes BMX

JUNKRIDE CREW 2016 (12 of 13)

Nové košele a čiapky sú už takisto v predaji !

 

[two_columns_75_25]

[column1]

Oblečenie Junkride si môžeš prísť vyskúšať do Freestyle Parku v Šuranoch alebo ho môžeš objednať:

[/column1]
[column2]

[button size='' color='' background_color='' box_shadow='' font_size='' line_height='' font_style='' font_weight='' text='JUNKRIDE SHOP' link='http://junkrideshop.com/sk/179-junkride-clothing' target='_blank']

[/column2]
[/two_columns_75_25]

 

Nakoniec sme si v showroome spravili spoločnú fotku s časťou Junkride Crew v nových handrách !

IMG_0725-Edit

Dúfame že sa teda čoskoro vidíme v hale, kde jazdíme skoro každý deň a nezabudni že tam nájdeš všetko naš Junkride oblečko !

 

Za fotky ďakujeme Filipovi Pobočíkovi – www.filippobocik.com

 

Ride !