Junkride Atypic Friday Party / Pozvánka

Začiatkom decembra sme sa lúčili s tohtoročnou klubovou sezónou aftermoviečkom a foto reportom z nášho posledného eventu. Riders počas dňa predviedli neskutočné výkony, ktoré sa po vyhlásení výsledkov oslavovali v miestom klube Havana Bar. Spolu s ravers tak vytvorili atmosféru, čo nenechala DJ´s chladných, a tak Vám servírovali kvalitné mixy.

New Age crew fungovala od roku 2009 a podarilo sa jej priniesť Vám DJ´s najvyššej triedy ako BTK, Octane and DLR, Jade, Mindscape, Trilo, Subtension, Minor Rain, Dephzac, Inward Phase, a pod. Po dlhšej pauze crew v tomto roku zorganizovala eventy New Age Calling a Atypic Friday, ktorú supportovali kvalitní slovenskí DJ´s a zahraničný producenti A-Cray a Agressor Bunx. Za zmienku stojí aj rozšírenie radov crew DJ-om Shorty.BC.

Fanúšikovia, ktorí nás podporovali celý rok 2016 svojou účasťou, si mohli všimnúť, že Junkride crew a New Age crew spolupracovali na spoločných eventoch dlhšiu dobu.

Prichádza klubová sezóna 2017 a s ňou aj avizované zmeny. New Age Calling a Atypic Friday Vám budeme prinášať aj v roku 17. Našou snahou je pripravovať pre Vás stále lepšie a lepšie eventy, tak sme sa rozhodli naše snahy spojiť. DJ´s Shorty.BC a Selo sa pripoja ku Junkride crew a LS3KE z Nitrianskej Basement crew s nimi bude spolupracovať ako rezident Dj.

Touto cestou Vás pozývame na našu prvú party v novej klubovej sezóne. Šiesteho januára odpálime Atypic Friday v Šurianskom klube Havana Bar v tomto zložení…

 

Plagát:

FLYER_WEB_FINAL

Udalosť nájdeš na Facebooku tu.

Line Up:

EXORTT // …stále málo
https://www.facebook.com/exortt
https://soundcloud.com/exortt

METH & LS3KE // basement
https://www.facebook.com/METH.DNB
https://www.facebook.com/LS3KE.DNB
https://soundcloud.com/ls3ke

CRACK THE BASSLINE // heart beats
https://www.facebook.com/crackthebassline

THX // resonance

SHORTY.BC & SELO // junkride
https://www.facebook.com/DjShortyBc
https://www.facebook.com/seloDNB
https://soundcloud.com/shorty_bc
https://soundcloud.com/selo
——————————————————————————————
VSTUP: 3€

 

Video z našej poslednej akcie nájdeš na našom blogu tu.

 

Vidíme sa !