JUNKRIDE ATYPIC FRIDAY JÚN + BAZÉN SESSION/ POZVÁNKA

Klubová sezóna 2016/2017 sa pomaly blíži ku koncu. Slnečné lúče, chladené pivo a eufória z letných festivalov klopú na dvere a nám nezostáva nič iné len sa poďakovať za uplynulé akcie tejto sezóny a prenechať miesto práve open air-kám, ktorých je tohto roku skutočne požehnane.

Aby sme však nezostali len pri ďakovaní, na 9.6. sme si pre vás prichystali ešte jedno špeciálne vydanie Atypic Friday-u, na ktorom sa vám predstavia prví zástupcovia značky MethLab SK, COCKROACH a VOOID. Pozvanie na line up prijal zakladateľ Heart Beats crew, promotér a DJ, KENO, ktorý si na vás chystá set nabitý rôznymi subžánrami drum and bassu. Šancu ukázať svoj skrytý talent dostane aj mladý chalan s prezývkou FRISHO. Na svoju premiéru bude potrebovať veľkú dávku pozitívnej energie, tak ho prídite včas podporiť. Line up zavŕšia Junkride DJ’s: METH, SELO, SHORTY.BC

 

BIKE / SKATE SESSION BAZÉN 17:00-19:00

Okrem party noci sa na tento deň nachystaj aj na BIKE/SKATE pojazd, ktorý prebehne v Junkride Freestyle Park Šurany – v starom bazéne v čase od 17:00-19:00. Takže ak máš bike alebo skate určite prídi pojazdiť a možno aj vyhrať nejaké tie ceny od Junkride.

 

PLAGÁT

FLYER ATYPIC 9.6.

 

Udalosť na Facebooku.

 

LINE UP:

Cockroach / MethLab SK / Drumatch

VOOID / MethLab SK / Bassattack

Keno / Heart Beats

METH / Basement / SK

SELO / Junkride / SK

Shorty.BC / Junkride / SK

Frisho
……………………..……………………..……………………..……………………..…..
VSTUP: 3€

Junkride Crew
www.junkride.sk
www.junkrideshop.com
Havana Bar

 

Tešime sa na tvoju návštevu.

VOLUME FU*KING UP!!!

 

Na záver si pozri pár fotiek z posledného ATYPIC FRIDAY z apríla !