JUNKRIDE ARMY NÁBOR 2016

Sezóna sa rozbieha, tak sme sa rozhodli trochu to rozprúdiť okolo našej bandy spriaznených riderov, kamošov a fanúšikov pod názvom Junkride Army. Spúšťame nábor a prihlasovanie prebehne cez jednoduchý prihlasovací formulár. Tak ak ešte nie si s nami, tak sa prihlasuj alebo to posielaj hneď kamošom. K náboru sme dali dokopy menší zostrih top momentov Junkride Army !

Video JUNKRIDE ARMY NÁBOR 2016

 

Prihlásením do našej Armády môžeš len získať a to hlavne zľavy v našom Junkride Shope. Nebude to ale take jednoduché, každú prihlášku posúdime, a člena priradíme k skupine-hodnosti podľa kritérií, ako napríklad koľko si už nakúpil v našom shope, aké si dosiahol výsledky, aké máš videá a čo si spravil pre slovenský BMX, MTB. Takže si daj pri vypĺňaní prihlášky záležať.

Hľadáme totiž aj nových členov do našej Crew, takže tvoja prihláška je zároveň žiadosťou o sponsoring, vďaka čomu sa budeš môcť stať jedným z nás či už v kategórií killers, chillers alebo dostaneš 4 Army hviezdy, vďaka čomu získaš zľavy 20%, čo je celkom slušné. Každú prihlášku vyhodnotíme a pošleme potvrdzovací email s priradenou hodnosťou.

Fotosúťaž #junkridearmy

tag

Ďalšou novinkou, ktorou vás chceme motivovať je fotosúťaž s hashtagom #junkridearmy na Instagrame. Pravidelne budeme oceňovať najlepšie a najzaujímavejšie fotky s týmto tagom rôznymi cenami z nášho shopu a oblečením z našej kolekcie. Súťaž nebude mať nejaké presné pravidlá, ak bude pridaná fotka, ktorá stojí za to, my ju vyvesíme na Facebook alebo Instagram a výhercu skontaktujeme. Súťažiaci musí už byť naším členom ! Fotky s hashtagom #junkridearmy sa budú automaticky zobrazovať na našej ARMY stránke.

 

Junkride Army Crews a Bikeparky

Okrem jednotlivcov naša Armáda združuje aj spriateľené bikeparky a crews, ich aktuálny zoznam nájdeš tiež na ARMY stránke. Po takýchto miestach by sme tento rok chceli spraviť pár tripov a na každom mieste pomôcť chalanom s úpravami parku, dať spoločný pojazd a natočiť ARMY video.

 

Junkride Army Oblečenie

Pre členov Junkride Army bude vždy nachystaná kolekcia oblečenia za extra ceny len pre prihlásených členov. Aktuálne už máme nové mikiny a tričká, ktoré zverejníme behom pár dní, takže sa máte na čo tešiť.

 

Viac info nájdeš na našej JUNKRIDE ARMY stránke.

 

[two_columns_75_25]
[column1]

Pridaj sa k nám vyplnením jednoduchej prihlášky !

[/column1]
[column2]

[button size='' color='' background_color='' box_shadow='' font_size='' line_height='' font_style='' font_weight='' text='PRIHLÁŠKA !' link='https://www.junkride.sk/prihlaska/' target='_blank']

[/column2]
[/two_columns_75_25]