Junk Heap Dirt Contest Vol.II / Fotoreport

Predminulý víkend sme sa zúčastnili a podporili druhý ročník Dirt Jump contestu JUNK HEAP v Dirtparku Smeťák v českých Kateřiniciach. Akcie sa zúčastnilo prekvapujúce množstvo riderov aj zo Slovenska. Padali veľké triky, takže sleduj fotky.

Park bol super pripravený a oproti minulému roku pribudlo aj resi, lajna funboxov a stepup. Počasie vyšlo skvele a celý deň bola super atmosféra s riaditkami alebo s pivom v rukách.

 

KATEGÓRIA BMX

V BMX kategórií to jednoznačne najviac vytrikoval David Janáč s jeho klasickými peckami. Druhé miesto zobral Andreas Fiore a tretie náš Filip Baník so štýlovými 36 tablami a podobne. Peklne zajazdili aj naši českí Junkride Army ridaz Tom Havlík a Krištof Odehnal, ukázal sa aj Dominik Jancek a Adam Erdziak a o extrémne hroty sa pokúšal aj Baránek, ale bohužiaľ neodišiel.

 

Víťazi BMX

JUNK HEAP-7

 

1. David Janáč – ČR

2. Andreas Fiore – SR

3. Filip Baník – SR

 

KATEGÓRIA MTB

MTB jazdcov prišlo o niečo viac ako BMX. Prišlo množstvo českých killerov a ukázali sa aj slováci ako Filip Likavčan, Roman Pichnarčík a naši Junkride jazdci Patrick Gažo, Samo Vnuk a Palko Hraško. Práve Palko si lajnu super najazdil, na každom skoku nadrtil nejaký trik a vo finále to naplno odpálil, dal trik aj na miestach kde sa triky nedávali, jazda mu vyšla nia 100% a odniseol si prvé miesto !

Víťazná jazda Pala Hraška

 

Víťazi MTB

JUNK HEAP-8

 

1. Palko Hraško – SR

2. Ondra Krčmář – ČR

3. Ondra Kremser – ČR

 

BEST WHIP

Best Whip MTB vyhral Ondra Kremser s veľkým štýlom a s whipmi na obydve strany. V tesnom závese za ním zostal Samo Vnuk. BMX Best Whip sa zúčastnilo menej jazdcov a najlepší tam nadelil goraľ Dominik Jancek.

JUNK HEAP-4

BEST TRICK

Best rrick vyhral suverenne David Janáč na BMX a na MTB to najviac zabil Roman Pichnarčík.

JUNK HEAP-5

 

 

Po jazdení sa rozpútala mocná afterparty priamo na mieste s 3 kapelami. Akcia bola skvelá, díky všetkým zúčastneným, už teraz sa tešíme na ďalší rok !

 

Fotogaléria od Filipa Kamidru:

 

Na našom Junrkride Shope nájdeš aj posledných pár kusov JUNKRIDE X JUNK HEAP DIG OR DIE Tričiek !

 

Ride !

 

[h3_with_line]Sleduj aj ďalšie články[/h3_with_line]