FAIRY TALE WEEKEND LEVICE 2011

Program na tento víkend sa nám plní a náš plán znie nasledovne, sobota JUNKY DIRTZ JAM v Trávnici a na druhý deň FAIRY TALE WEEKEND v Leviciach až do pondelkovej afterparty ! Čiže 3 dni a 3 noci jazdenia a party! Tak neváhaj, prázdniny sa končia!
 
Akcia v Leviciach sa teda uskutoční od nedele 28.8. do pondelka 29.8. Jedná sa o BMX STREET JAM spolu s GRAFFITI JAMom. Jazdiť sa bude na trhovisku na vybudovaných prekážkach z dielne Ludis Toth, tak sa dúfam máme na čo tešiť ! Akcia sa odohrá pod záštitou Klubu extrémnych športov ZooCrew a 100kárskej Crew z Piešťan. Chýbať nebudeme ani my z JUNKRIDE a venujeme nejaké tie ceničky pre víťazov ! 
 
— 28.08. — čo je v nedeľu, sa sačína TRAINNING DAY, na ktorom si jazdci môžu okúsiť miestne prekážky a pripraviť sa tak na Race, ktorý sa udeje nasledujúci deň. Za podpory Dj-ov a kvalitnej muziky sa bude celý deň uberať pohodovou náladou a pohodovým jazdením, ktoré vyvrcholí večerným osvetlením parku a možnosťou si tak dopriať aj nejaké tie večerné spoty, ktoré bude spríjemňovať OPENNING PARTY v lokálnom LV Cocktail bare … po dúfajme bezbolestnom vstávaní sa udeje nasledovný deň .. 
 
— 29.08. — v pondelok, plne pripravený a otestovaný park bude čakať na registráciu jazdcov o 10.30 hod., kedy sa po rozjazdoch s kvalitnou muzičkou začne BMX RACE DAY. Naša porota bude mať na starosti vybrať jazdcov, ktorí si dajú najviac BEST TRICK, BEST LINE, nesmie chýbať BEST CRASH a budú mať podporu v podobe vecných cien o ktoré sa postarajú sponzori.V prípade ak by ste chceli prespať a hľadáte ubytovanie, tak nás kontaktujte na čísle 0915 741 566, minimálne 5 dní pred začiatkom akcie. Miesto kde Vás uložíme je miestny stredoškolský internát a cena za noc je 4.70eura, čo je celkom sympatické.


Čo dodať na koniec .. Treba sa pripraviť, vycestovať a začiť netradičný predĺžený rozprávkový víkend plný vôní odretých pagov a pachom odretých lakťov, ktoré budú za to stáť…

Ďalšie info na: www.facebook.com/event.php?eid=110593719033170