BARCELONA LA POMA TRIP

Barcelona je jedným z najobľúbenejších bike destinácií sveta a internet je plný videí a fotiek ako si najlepší jazdci jazdia brutálne dirty, skvelý street alebo chillujú pri mori. Ale prečo je to tak? Teplo? More? Podmienky? Všetko dokopy a to po celý rok ! Otestovať sa to rozhodla parta v zložení Palko Hraško, Aďo Bujalko, Kubo Zrubec a Filip Henč. Natočili aj fajné videjko, bližšie Vám tento trip opíše Palko Hraško:

 

Náš trip začal 10.4.2015 letom z Viedne. Bajky rozložené v škatuliach, vystlané chráničmi, oblečením atď. Samozrejme nás poslali na letisku do priehradky „oversize“ ale kým sedela kiláž (do 23kg) nepriplácali sme ani euro. Vyzdvihnutie batožiny, blúdenie po letisku, hľadanie správneho spoja, ktorý nás dostane až do „premia de mair“. Bez takýchto zmätkov by to nešlo! Ubytko cez airbnb bolo nad očakávania. Troj-poschodový barák s troma balkónmi. No proste nebolo o čom diskutovať keďže sme tam vážne chodili iba spať. Slnko vychádzalo pred 7:00 a jazdiť sa dalo niekedy aj do 21:00. Samozrejme teploty sa nenechali zahanbiť a pripekalo poriadne!

 

IMG_5192

 

Prvý deň sme hneď vybehli pozrieť najluxusnejší Bikepark La Poma – to musíš vidieť ! Lajny krížom krážom ale ich rozmery ti skreslí asi každá fotka či video. Naozaj sme boli prekvapení, keď sme tam prišli a videli najväčšiu lajnu – obrovské!

Druhý deň fúkalo ako to tam zvykne často takže buď jazdíte doobeda alebo navečer. A tak sme aj fungovali celý týždeň. Budíček, chill, trochu pokukať okolie a okolo 17:00 sme ťahali do La Pomy.

A ak fúka moc, treba vyraziť do centra ako my. Krásne mesto si nás získalo nielen krásnou architektúrou ale aj ľuďmi, ktorí sa stále len usmievajú a vyzerajú spokojnejšie ako Fico po zvolení. Podstata mesta pre nás bikerov je to, že naozaj všade sa dá jazdiť. Či už skateparky jak huby po daždi alebo streetové spotíky na každom rohu! Za jeden týždeň sa to nedá obehať celé. Takže čoskoro sa snáď vrátime.

 

Nechcem sa tu moc rozkecávať a poviem vám to najhlavnejšie – treba to zažiť! A teraz si kukni videjko ako sme si užívali každý jeden deň! Dúfam že sa bude páčiť !

BARCELONA TRIP:

 

FOTOGALÉRIA:

 

Ride !