2% Z DANE PRE OZ ŠURIANSKI JAZDCI

Darujte 2% Občianskemu združeniu Šurianski Jazdci na halu, betónový skatepark a dirty v Šuranoch ! Túto možnosť majú všetci, ktorí odvádzajú daň z príjmu. Neváhaj a podpor toto občianske združenie a podporíš tým podmienky na jazdenie !

 

Každý vie, že štátu treba odvádzať dane. Práve teraz je obdobie, kedy sa platí daň z príjmu, podávajú sa daňové priznania a štát si takmer od každého zarábajúceho občana berie nejaké tie eurá. Našťastie je tu možnosť 2% z týchto daní darovať nejakej verejno prospešnej organizácii. O tieto 2% sa uchádza aj Občianske združenie Šurianski Jazdci.

 

Na čo potrebuje OZ Šurianski Jazdci financie ?

 

1.) HALA ŠURANY – jedna z mála bike hál na Slovesnku, patrí práve pod správu tohto združenia !

 

2.) BAZÉN ŠURANY – rekonštrukcia areálu, pri ktorej sa pretvorí starý plavecký bazén na betónový skatepark pre bikerov a skaterov. V areáli budú aj dirt jumpy, grafitti zóna a posedenie.

 Približná schéma výstavby skateparku a dirtov:

 

Ako prispieť? 

 

Postup krokov sa mierne líši podľa toho, či % z dane chce poukázať fyzická osoba (zamestnanec, alebo osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie) alebo právnická osoba:

 

Pri vypĺňaní daňového priznania použijete tieto údaje:

IČO: 42120721
Právna forma: Občianske združenie
Obchodný názov: ŠURIANSKI JAZDCI
Sídlo: Hul
Ulica: Lúštek
Číslo: 59/3
PSČ: 94144

 

Viac informácii  o činnosti združenia a o spôsoboch ako darovať2% sa dozvieš na novej stránke: 

WWW.SURIANSKIJAZDCI.SK

 

OZ Šurianski jazdci veľmi úzko spolupracuje s JUNKRIDE, stoja za nimi tí istí ľudia a spoločne pracujeme na zlepšenie podmienok pre freestyle športy na Slovensku, tiež na organizácii súťaží a na všetkom čo s tím súvisí.

 

Ak máte možnosť prispieť, prispejte, alebo oslovte rodičov, príbuzných, kamarátov alebo aj firmy, ktoré by nám mohli darovať a spoločne tu niečo vybudujeme !

 

Ďakujeme !

 

 

RIDE !