SLOVENSKÝ FREESTYLE BMX POHÁR 2019

SLOVENSKÝ FREESTYLE BMX POHÁR 2019

Už vieme ako bude vyzerať Slovenský Freestyle BMX Pohár 2019 ! Kalendár je vonku a môžeš sa tešiť na 4 víkendy v 4 mestách Slovenska. S podporou Zväzu Cyklisitky a novej komisie bude tento rok pohár ešte lepšie zorganizovaný, bude jasný systém súťaže a bude aj nová zaškolená porota. Budú len 4 víkendy ale zato nabité programom. Prvé kolo bude v júli v Námestove a ostané kolá budú až po prázdninách, takže máte kopec času na tréning a na konci leta môžete ukázať čo ste sa za sezónu naučili !

 

NÁMESTOVO – 5.7.

Prvé kolo odštartujeme v Námestove, kde ako minulý rok dojazdíme disciplíny BMX STREET a BMX PARK. Pohár bude súčasťou veľkého festivalu na oravskej priehrade a hneď na druhý deň sa bude jazdiť skejtový pohár.

KOŠICE 30.-31.8.

Košice prebehnú presne ako minulý rok. Street v piatok (sviatok) a mtb/bmx dirt v sobotu. Organizátorom je Enjoy The Ride.

BRATISLAVA 14.-15.9.

V Bratislave sa okrem PARKového kola pod BS Life v skateparku odohrá aj DIRTové kolo v nedeľu v novom dirtparku The Field vo Vajnoroch. Maká sa tam na nových skokoch, takže sa máte na čo tešiť.

Finále ŠURANY 28.-29.9.

V Šuranoch bude veľké finále, kde sa akoby spojí POOL JAM s INDOOR JAMom do jedného víkendu v Junkride Freestyle Parku Šurany. Sobotu bude street a dirt v bezéne a v nedeľu park v hale. Budú tu vyhlásení víťazi celého pohára 2019.

 

Plagát:

 

Jazdiť sa bude v disciplínach a kategóriách:

BMX PARK

BMX PARK JUNIOR

BMX STREET

BMX DIRT JUMP

MTB DIRT JUMP

AMATEUR

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA FREESTYLE BMX PARK ŠURANY  – 19.10.2019

Oficiálne Majstrovstvá Slovenska sme dostali za úlohu usporiadať mimo pohára. Môžu sa tu zúčastniť len slovenskí PARK jazdci s platnou licenciou pod Slovenským Zväzom Cyklistiky. Víťazom majstrovstiev sa zároveň budú počítať body do svetového rankingu UCI.

 

Viac informácií môžeš priebežne sledovať na www.safbmx.sk a na sociálnych sieťach:

Pridaj sa v udalosti na Facebooku TU.

Nezabudni sledovať Facebook Slovenskej Asociácie Freestyle BMX

a tiež nový Instagram SAFBMX

 

Taktiež sme doplnili kalendár na celý rok, tak to sleduj a ak vieš o nejakej akcií ktorá tam chýba, píš nám !

 

SLEDUJ ĎALŠIE ČLÁNKY