Junkride Freestyle Park Šurany TEAM

 

Junkride Freestyle Park Šurany TEAM je tím, alebo klub, vytvorený pod Občianskym Združením Šurianski Jazdci a zároveň je súčasťou Junkride Crew. Freestyle BMX sa v roku 2021 po prvý krát objaví na Letnej Olympiáde v Tokyu, preto záujem o tento šport stúpa. Aj v našom Slovenskom Zväze Cyklistiky má vytvorené samostatné pododvetvie, pod ktorým organizujeme Slovenský Pohár Freestyle BMX. Práve pohár je oficiálnou súťažou pod zväzom a preto bolo potrebné aby na Slovensku vznikli oficiálne tímy-kluby, pod ktorými sú registrovaní jazdci s licenciami. Každy jazdec, ktorý sa chce zúčastniť hlavných súťažných kategórií musí získať licenciu, ktorú si vie zaregistrovať aj práve u nás.

 

ZOZNAM LICENCOVANÝCH JAZDCOV Junkride Freestyle Park Šurany Team

 

 

Hľadáme nových mladých členov, ako si možno práve ty ! Chcel by si začať jazdiť na BMX ale nevieš, kde začať, alebo už jazdíš ale chceš sa zlepšovať, patriť do nejakého teamu, získať licenciu, zúčastňovať sa Freestyle BMX pohára a získať výhody členstva u nás? Neváhaj a pridaj sa k nám!

 

STAČÍ JEDNODUCHO POSLAŤ PRIHLÁŠKU NA E-MAIL !

 

Alebo sa prídi prihlásiť osobne k nám do Junkride Freestyle Parku v Šuranoch .

V prípade e-mailovej prihlášky do e-mailu napíšte: Meno, priezvisko, adresu, rodné čislo, fotku na kartičku licencie, telefónny a emailový kontakt